03.04.2024

Wybory 2024. Bogdan Bezdziecki: Uczciwy i transparentny samorząd

Szanowni Państwo! Suwalski samorząd potrzebuje ludzi doświadczonych, aktywnych i skutecznych w działaniu.

Od 2014 r. sprawuję mandat Radnego Rady Miejskiej w Suwałkach, jestem przewodniczącym Komisji Ekologii, Kultury Sportu i Turystyki oraz członkiem Komisji Finansowo - Budżetowej. Pracuję w Zespole ds. Zdrowia Publicznego oraz w Radzie Działalności Pożytku Publicznego.

Od 25 lat jestem  działaczem związkowym, wiceprzewodniczącym Rady Oddziału Regionu Podlaskiego NSZZ „Solidarność”  oraz przewodniczącym Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność”

Posiadam wyższe wykształcenie,  ukończyłem studia podyplomowe z zakresu zarządzania jednostkami ochrony zdrowia, logistyki i zarządzania zamówieniami publicznymi. Pracuję na stanowisku kierowniczym w publicznym zakładzie opieki zdrowotnej.

Czas  sprawowaniu mandatu radnego Rady Miejskiej w Suwałkach pozwolił mi zdobyć  doświadczenie i  dobrze poznać skomplikowane mechanizmy funkcjonowania samorządu.  

Moja działalność skupiała się na wskazywaniu potrzeb mieszkańców, które powinny być pilnie zrealizowane, a często były przez władze miasta pomijane lub przesuwane na plan dalszy. Przede wszystkim wnioskowałem o przyśpieszenie budowy i remontów nawierzchni i chodników na drogach osiedlowych, zabiegałem o poprawę bezpieczeństwa na skrzyżowaniach, zwiększanie ilość miejsc parkingowych i częstotliwości odbioru odpadów komunalnych, poprawę estetyki przystanków komunikacyjnych i  bezpieczeństwa w miejscach publicznych.

Podczas spotkań i rozmów z mieszkańcami poznawałem ich potrzeby, problemy i oczekiwania. Interweniowałem w sprawach pracowniczych dotyczących warunków pracy i wynagrodzeń w miejskich instytucjach, zwłaszcza w placówkach kultury. Broniłem mieszkańców przed negatywnymi skutkami planowanych inwestycji (rozbudowa CHR Plaza, budowa stacji paliw w sąsiedztwie bloku przy ul. Raczkowskiej 185, budowa osiedla „wieżowców” przy ul. Wigierskiej). Zabiegałem o wsparcie klubów sportowych oraz odpowiednie finasowanie sportu dzieci i młodzieży.

Wiele spraw, o które zabiegałem, udało się skutecznie zrealizować. W swojej działalności samorządowej, społecznej i związkowej  zawsze kierowałem się zasadą uczciwości oraz starałem się zwracać szczególną uwagę na potrzeby ludzi słabszych i wymagających pomocy.

Suwałki potrzebują zmiany sposobu zarzadzania, opartej na uczciwości, sprawiedliwości i przejrzystości życia publicznego. Głęboko wierzę, że taka zmiana może się dokonać.

Proszę o Państwa głos 7 kwietnia

Bogdan Bezdziecki

OKRĘG 2, LISTA NR 1, MIEJSCE 1

 

(Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.14.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
14.04.2024

Hydraulik

14.04.2024

Serwis domowy.

13.04.2024

Kierowca C+E

Dodaj nowe ogoszenie