02.04.2024

Wybory samorządowe. Jarosław Schabieński: Suwałki są najważniejsze

Szanowni Państwo! Nasze miasto potrzebuje ludzi, którzy znają jego problemy i wiedzą jak je rozwiązać.

Nie jest łatwo zorientować się we wszystkich dotyczących go kwestiach – polityce społecznej, finansach, organizacji przestrzeni, ruchu drogowym, oświacie, budownictwie i wielu innych.

Jako syn, mąż, ojciec i dziadek analizuję, czy i jak w naszym mieście reaguje się na potrzeby – dzieci, młodzieży, ludzi w średnim wieku i tych starszych. Wiem to też od Was – spotykamy się przecież na ulicach, w parkach, w sklepach, w kościele, w przychodniach lekarskich, szkołach i wielu innych miejscach. Niektóre problemy najłatwiej zauważyć chodząc piechotą, inne z siodełka roweru, a jeszcze inne zza kierownicy samochodu.

Cieszę się, że w moim dotychczasowym życiu prywatnym, zawodowym i społecznym mogłem zajmować się wieloma aspektami naszej rzeczywistości.

Byłem i jestem nauczycielem, i z młodzieżą zawsze było mi i jest po drodze.

Zawodowo pracowałem z ludźmi w różnych instytucjach (urząd wojewódzki, urząd marszałkowski, szkoły, ośrodek metodyczny, Instytut Pamięci Narodowej) i na różnych stanowiskach, a także w różnorodnych, dużych i małych projektach

Działam w organizacjach społecznych – Stowarzyszeniu Integracja, Augustowsko-Suwalskim Towarzystwie Naukowym i innych. Prowadziłem w Polsce i za granicą szkolenia dla działaczy organizacji pozarządowych i nauczycieli. Pracowałem z grupami wykluczonymi.

Naukowo – piszę artykuły i książki, których tematem są najczęściej Suwałki i Suwalszczyzna.

Te wszystkie umiejętności i kompetencje angażowałem w moją pracę jako radny Rady Miejskiej w Suwałkach. Dzięki temu mogłem zaproponować dobre praktyki i sposoby rozwiązania wielu problemów mieszkańców naszego miasta – od tych drobnych do systemowych. Chcę nadal to robić, bo moje kompetencje mogą się przydać Wam i mojemu miastu.

Dlatego proszę o głos w wyborach 7 kwietnia.

Jarosław Schabieński

Okręg 3 lista nr 1 miejsce nr 1

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.14.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
14.04.2024

Hydraulik

14.04.2024

Serwis domowy.

13.04.2024

Kierowca C+E

Dodaj nowe ogoszenie