Są jeszcze wolne miejsca na XI Balu Charytatywnym Wójta Gminy Suwałki i miejscowego koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.
GwiazdÄ… wieczoru bÄ™dzie SUMPTUASTIC, a do wylicytowania szereg cennych gadżetów.
Wszystko 11 lutego w Astorii przy ulicy Hubala 5 w Suwałkach.
RezerwacjÄ™ biletów należy skÅ‚adać pod numerem telefonu 509 093 960/PSONI , 87 565 93 00/sekretariat UrzÄ™du Gminy SuwaÅ‚ki .Rezerwacja bÄ™dzie ważna przez 3 dni później zostanie anulowana. WpÅ‚aty na bilet należy dokonywać na numer konta 02 9359 0002 0023 7480 2000 0011 w tytule wpÅ‚aty winno być imiÄ™ i nazwisko, ilość osób ,numer stolika . Kwota za osobÄ™ wynosi 275 zÅ‚ . Bilety do odebrania bÄ™dÄ… w biurze PSONI ul. KoÅ›ciuszki 71/w godz. 8-15 od Pn do Pt./ OdbierajÄ…c bilet należy okazać potwierdzenie wpÅ‚aty .
W tym roku pieniądze zebrane podczas imprezy trafią na zakup autobusu na potrzeby podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Białej Wodzie.








