Suwalscy policjanci tylko w weekend zatrzymali 5 osób poszukiwanych. Jedna z nich to 20-latek poszukiwany przez sąd za rozbój. Mężczyzna najbliższe 182 dni spędzi w areszcie.
Tylko w weekend suwalscy policjanci zatrzymali 5 poszukiwanych. W piątek rano suwalscy kryminalni zatrzymali 43-latka, poszukiwanego przez prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Po południu natomiast w ręce policjantów z ,,patrolówki” wpadło dwóch 37-latków. Jeden z nich poszukiwany był przez prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu, natomiast drugi przez sąd za znęcanie się. Mężczyzna trafił już do aresztu na 3 miesiące.
Z kolei w sobotę po południu, w jednej z podsuwalskich miejscowości, uwagę policjantów z suwalskiej "drogówki" zwrócił kierowca bmw, który w terenie zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 27 kilometrów na godzinę. Podczas sprawdzania w policyjnych systemach wyszło na jaw, że mężczyzna od kilku tygodni jest poszukiwany przez sąd za rozbój. Teraz najbliższe 182 dni 20-latek spędzi w areszcie. Tego samego dnia przed 20.00 "w ręce mundurowych wpadł" suwalczanin poszukiwany przez sąd za kradzieże sklepowe.19-latek nie zapłacił grzywny, więc najbliższe 8 dni spędzi za kratkami.
Źródło: KMP Suwałki








