26.09.2023

Zapraszamy Państwa do świata sztuki cyrkowej na miarę XXI wieku!

HOLOGRAMY W CYRKU! Przyjdź i spotkaj się oko w oko z 4-metrowym, hologramowym słoniem!
"Wictoria" jako pierwszy cyrk w Polsce i 3 w Europie, zaraz po takich gigantach jak niemiecki Circus Roncalli, zastąpiła żywe zwierzęta, ich HOLOGRAMAMI! Skutkiem czego stworzyła widowisko łączące tradycję z cyrkiem XXI wieku!

- Nie oznacza to jednak, że nie jesteśmy za tradycją! W tym roku sztuka cyrkowa w Polsce kończy ponad 140 lat! A my nadal chcemy ją kultywować – podkreślają artyści.

Na arenie na specjalnej siatce o średnicy ponad 9 metrów wyświetlane są HOLOGRAMY zwierząt, takich jak słonie, lwy, a nawet wieloryb!

Cyrk Wictoria za swoją działalność został pochwalony przez polski oddział WWF.

"Chodź nasz cyrk na rynku jest dopiero od 9 lat, staramy się sprowadzać artystów światowej klasy, nagrodzonych na licznych festiwalach!

W najnowszej produkcji zobaczycie artystów z Chile, Urugwaju, Ukrainy oraz Polski! Imagine to zupełnie nowe widowisko dla całej rodziny, przepełnione humorem, adrenaliną! Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy spotkanie z kultowymi bohaterami wielkiego ekranu – Wednesday oraz Supermanem! Gośćmi specjalnymi naszego widowiska jest Południowo-Amerykański duet clownów – Tumpy & Stefi, który przyjechał do Polski prosto z prestiżowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Gironie!

Historia naszego cyrku nie jest zbytnio długa. Wictoria powstała w 2015 roku z misją tworzenia widowisk na wysokim poziomie. Od początku stawialiśmy na nowoczesność, przez co co roku inwestujemy w logistykę oraz sprowadzamy do Polski wybitnych artystów ze światowych aren i prestiżowych festiwali! To u nas wystąpił wybitny clown Marco Mariani! W 2020 roku jako pierwszy polski cyrk oraz trzeci w Europie wprowadziliśmy hologramy zwierząt, które od razu stały się hitem. Pisały o nas największe Polskie jak i zagraniczne media! A nasz cyrk udowodnił, ze da się połączyć tradycję z cyrkiem XXI wieku".

OPIS PROGRAMU 2023

Co się wydarzy, kiedy clown z bogatą wyobraźnią znajdzie tajemniczą księgę? Przyjdź pod namiot Cyrku Wictoria i przekonaj się sam!
Podczas ponad 1.5-godzinnego programu zostaniesz wprowadzony w niezwykły świat marzeń, fantazji i humoru! Przekonaj się, że ludzka wyobraźnia nie zna granic...

W programie:

Podniebne Łańcuchy

Wielkie show iluzji w stylu Las Vegas

Slinky

Taniec z Hula hoop - Wednesday

Człowiek balon – Superman

Komiczna żonglerka

Gimnastyka na szarfach

Led & Fire show

Balans ze szkłem

Ewolucje na trapezie kołowym

Konferansjer – Patryk Wieczorek

Bawi Duet Clownów Tumpy & Stefi

*Dyrekcja cyrku zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

#Suwałki

ul. Nowomiejska (obok Policji)

1.X ( niedziela ) | godzina 15⁰⁰

Więcej na: www.cyrk-wictoria.com

KONKURS Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać 5 biletów do cyrku Wictoria. Więcej informacji w zakładce KONKURS DNIA.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.11.2023 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie