17.06.2021

Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach z prestiżową Krajową Odznaką Jakości eTwinning [zdjęcia]

Projekt Necessary Skills and Instruments for SCM Zespołu Szkół nr 6 w Suwałkach został wyróżniony Krajową Odznaką Jakości eTwinning.

Celem przyznawania KOJ jest nagrodzenie nauczycieli i szkół, których działania w ramach eTwinningu reprezentują wysoki poziom. Dla nauczycieli jest to uznanie ich pracy, dla uczniów to większa motywacja do prowadzenia zaplanowanych działań, a dla szkoły – publiczne potwierdzenie zaangażowania i dążenia, do jakości oraz otwartość na współpracę europejską.

Projekt Necessary Skills and Instruments for Supply Chain Management rozpoczął się w październiku 2020, a zakończył w kwietniu 2021. Już w trakcie realizacji zadań został dostrzeżony przez koordynatorów eTwinnig.

W lutym tego roku projekt został zaprezentowany na konferencji Nowoczesna edukacja w szkołach technicznych i branżowych zorganizowanej przez krajowe biuro programu eTwinning (punkt konferencji Dobre praktyki – Necessary Skills and instruments for Supply Chain Management
W marcu projekt zaprezentowano  na forum europejskim na Międzynarodowych warsztatach doskonalenia zawodowego Reshaping IVET image and attractiveness through Media Literacy w części Best Practice.

Po zakończeniu projektu praca poszczególnych szkół na wniosek koordynatorów projektu z Austrii, Warszawy i Suwałk została poddana ocenie pod kątem pięciu kryteriów merytorycznych:

  • Innowacje pedagogiczne i kreatywność 
  • Integracja z programem nauczania 
  • Współpraca szkół partnerskich 
  • Wykorzystanie technologii 
  • Rezultaty, wpływ, dokumentacja.

Projekt uzyskał wysokie oceny w wyżej wymienionych kryteriach i pod koniec maja po przesłaniu dokumentów konkursowych otrzymał Krajową Odznakę Jakości eTwinning.

Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach (podlaskie) można odnaleźć na stronie: https://etwinning.pl/odznaki-jakosci/ wśród laureatów Krajowej Odznaki Jakości jako jedyną suwalską szkołę odznaczoną w 2021 roku.

- Po otrzymaniu KOJ przez wszystkich partnerów projektu wystartujemy do Europejskiej Odznaki Jakości. Koordynator projektu pani Edyta Mieńko dziękuje serdecznie zaangażowanym uczniom z klasy 4TS i nauczycielom pracującym na wspólny sukces - informuje dyrekcja Zespołu Szkół nr 6 w Suwałkach.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Wręczenie certyfikatów odbędzie się po teoretycznym egzaminie zawodowym.
Strona projektu https://twinspace.etwinning.net/126506/pages/page/1628774

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.28.2021 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.5447 4.6365
USD 0.00% 3.8472 3.9250
GBP 0.00% 5.3161 5.4235
CHF 0.00% 4.2055 4.2905
Dodaj nowe ogoszenie