11.01.2022

Zimowa Akademia Artystyczna. Zaplanuj ferie z SOK

Zimowa przerwa od szkoły już niedługo. W Suwałkach odpoczynek od szkoły nie będzie nudny. Suwalski Ośrodek Kultury w każdej z pracowni skrywa mnóstwo atrakcyjnych zajęć. Sprawdźcie, co instruktorzy proponują na czas wolny od szkolnych obowiązków.

Od 24 stycznia w Suwalskim Ośrodku Kultury ruszają zajęcia w ramach ferii zimowych. 

Dla kreatywnych i ciekawych świata dzieci i młodzieży przygotowaliśmy moc atrakcji na czas wolny od szkolnych obowiązków.

Na fanów gier wszelkiego rodzaju czekamy w Pracowni Dziedzictwa Kulturowego z historycznymi planszówkami (młynek, alquerque, hnefatafl, senet). Wraz z Magdaleną Zielińską będziecie też mogli własnoręcznie przygotować notesidealny na powrót do szkoły. 

Prawdziwe cuda, m.in: ozdoby z papieru i drewna, maskotki i lalki, zabawki przytulanki, gniotki, decoupage, a nawet mydełka będzie można wykonać podczas warsztatów rękodzieła. Zajęcia w Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła poprowadzą Lidia Żyniewicz oraz Halina Lutyńska.

Tych, którzy patrzą na świat kolorów zapraszamy na plastyczne zajęcia artystyczne do Pracowni Sztuk Pięknych prowadzonej przez Mieczysława Iwaszkę. Lekcje o sztuce poprowadzą również Halina Mackiewicz oraz Andrzej Zujewicz. W oparciu o prezentowane w Galerii Sztuki Współczesnej Chłodna 20 prace Henriego de Toulouse-Lautreca odbędą się warsztaty grafiki i rysunku.

Na rozśpiewanych czeka z Anna Szafranowska z Suwałki Gospel Choir.  Miłośnicy folkloru swe umiejętności będą mogli podszkolić podczas warsztatów śpiewu tradycyjnego. Na zajęcia wokalno - instrumentalne zaprasza natomiast Tomasz Kierejsza.

Teatromanom polecamy udział w warsztatach teatralnych z Grażyną Filipowicz-Karp i Teatrem LUSTRO. Młodsi będą mogli stworzyć lalki teatralne z Joanną Łupinowicz, a starszym polecamy spotkania z Mirosławą Krymską z Pracowni Przytulisko Wyobraźni oraz seans sensoryczny w pracowni Klaudii Kozakiewicz.

Będziecie też mieli niepowtarzalną okazję na kilka dni przenieść się do świata magii. W tym celu spróbujemy skompletować ekwipunek magika z prawdziwego zdarzenia. Wspólnie wyczarujemy różdżki i eliksiry, a na koniec poznamy tajniki wróżbiarstwa. 

Ponadto, zapraszamy młodych kinomanów na "Retro-bajki" czyli bajkowe seanse filmowe!

Zajęcia rozpoczynają się 24 stycznia i potrwają do 5 lutego 2022 roku. Na warsztaty obowiązują zapisy. Szczegółowe informacje dotyczące Zimowej Akademii Artystycznej znajdują się na stronie Suwalskiego Ośrodka Kultury.

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.24.2022 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4741 4.5645
USD 0.00% 3.9437 4.0233
GBP 0.00% 5.3827 5.4915
CHF 0.00% 4.3110 4.3980
22.01.2022

Pracownik biurowy

21.01.2022

OKAZJA

Dodaj nowe ogoszenie