29.08.2021

eWinner II liga. Lech II pokonał Hutnik i wyprzedził Wigry

W jedynym niedzielnym meczu 6 kolejki eWinner 2 ligi Lech II Poznań pokonał 2:0 Hutnik Kraków i dzięki lepszemu stosunkowi goli w tabeli zepchnął Wigry z 8. na 9. miejsce w tabeli. W poniedziałek kolejkę zamknie spotkanie Olimpii Elbląg z Motorem Lublin.

Wyniki  6. kolejki

Wigry Suwałki - Radunia Stężyca  3 : 2 (2:1)

Gole:  Bartłomiej Babiarz 10, Piotr Pierzchała 41 (z karnego), Mateusz Sowiński 75 – Radosław Stępień 6, Janusz Surdykowski  89

Żółte kartki: Bartosz Prętnik, Piotr Pierzchała, Mateusz Sowiński - Kacper Tułowiecki

Wigry: Hieronim Zoch - Tomasz Lewandowski, Piotr Pierzchała, Bartłomiej Babiarz (72. Michał Ozga), Mariusz Rybicki (55. Denis Gojko), Patryk Mularczyk, Kosei Iwao (55. Mateusz Sowiński), Elso Brito, Kamil Adamek (85. Joao Augusto Crciuma), Bartosz Prętnik,  Mikołaj Łabojko (85. Kacper Zaborski)

Radunia: Kacper Tułowiecki - Dmytro Baszlaj, Przemysław Szur, Rafał Kosznik (83. Damian Piotrowski), Sebastian Deja, Paweł Wojowski, Radosław Stępień (72. Dawid Retlewski), Kuba Lizakowski, Jakub Witek, Janusz Surdykowski, Wojciech Łuczak (77. Damian Szuprytowski)

Sędziował: Grzegorz Kawałko (Białystok)

Sokół Ostróda - Stal Rzeszów  0 : 3 (0:2)

Gole: Krzysztof Danielewicz 9, Piotr Głowacki 43 (z karnego), Łukasz Góra 75

Żółte kartki: Patryk Skórecki, Szymon Dowgiałło x 2 – Paweł Oleksy

Czerwona kartka (za 2 żółte): Szymon Dowgiałło (Sokół, 90 min.)

GKS Bełchatów - Pogoń Siedlce  2 : 0 (0:0)

Gole: Damian Warnecki 54, Artur Golański 71

Żółte kartki: Adrian Bielka – Krystian Miś

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Ruch Chorzów  1 :1 (0:0)

Gole: Mateusz Lisowski 60 – Łukasz Janoszka 48

Żółta kartka: Marcin Kowalski (Ruch)

Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków  1 : 2 (1:0)

Gole: Szymon Skrzpczak – Krystian Pomorski 67, Mariusz Gabrych 77

Żółte kartki: Marcin Grolik – Krystian Pomorski

Garbarnia Kraków - Śląsk II Wrocław  6 : 1 (1:1)

Gole: Bartłomiej Purcha 13 (z karnego), Michał Feliks 59, Daniel Morys 67 (z karnego), Adrian Bukowski 83 (samobójczy), Wojciech Słomka 90, Michal Klec 90 – Bartosz Marchewka 6

Żółte kartki: Jakub Banach – Mariusz Pawelec, Hubert Konstanty

KKS 1925 Kalisz - Wisła Puławy  3 : 1 (1:0)

Gole: Mateusz Wysokiński 43, Michał Borecki 62 (z karnego), Piotr Giel 90 – Kacper Kondracki 59

W 85. minucie Adrian Paluchowski (Wisła) nie wykorzystał rzutu karnego 

Żółte kartki: Mateusz Gawlik, Kamil Koczy – Bartłomiej Bartosiak

Lech II Poznań - Hutnik Kraków  2 : 0 (0:0)

Gole: Norbert Pacławski 88, Filip Wilak 90

W 58. minucie Piotr Stawarczyk (Hutnik) nie wykorzystał rzutu karnego

Żółte kartki: Antoni  Kozubal, Filip Borowski, Tymoteusz Klupś, Łukasz Spławski, Maksymilian Pingot – Abdallah Hafez, Dominik Zawadzki, Łukasz Kędziora.

Olimpia Elbląg - Motor Lublin  0 : 0

Żółte kartki: Sebastian Milanowski, Łukasz Sarnowski, Hubert Krawczun, Klaudiusz Krasa – Piotr Kusiński, Piotr Ceglarz.

 

Tabela: 

  1.

Stal Rzeszów

  6

18

17:3

  2.

Chojniczanka Chojnice

  6

12

16:6

  3.

Ruch Chorzów

  6

12

  9:3

  4.

Olimpia Elbląg

  6

11

  6:4

  5.

KKS 1925 Kalisz

  6

10

  8:6

  6.

Lech II Poznań

  6

  9

  7:5

  7.

Śląsk II Wrocław

  6

  9

10:10

  8.

Radunia Stężyca

  6

  9

  7:10

  9.

Wigry Suwałki

  6

  9

  6:9

10.

Motor Lublin

  6

  8

12:9

11.

Garbarnia Kraków

  6

  8

11:10

12.

Pogoń Siedlce

  6

  7

  9:11

13.

Wisła Puławy

  5

  7

  8:9

14.

Znicz Pruszków

  6

  7

  8:11 

15.

GKS Bełchatów

  6

  6

  8:9 

16.

Pogoń Grodzisk Maz.

  6

  5

  6:9

17.

Hutnik Kraków

  6

  1

  2:11

18.

Sokół Ostróda

  6

  0

  0:13

 


GKS Bełchatów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe.

Zestaw par 7. kolejki

Piątek, 3.09.

Ruch Chorzów - Chojniczanka Chojnice  20:00

Sobota, 4.09.

Śląsk II Wrocław - Pogoń Grodzisk Mazowiecki  12:00

Pogoń Siedlce - Lech II Poznań  16:00

Znicz Pruszków - KKS 1925 Kalisz  16:00

Motor Lublin - GKS Bełchatów  17:00

Wisła Puławy - Wigry Suwałki  17:00

Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg  19:00

Niedziela, 5.09.

Radunia Stężyca - Sokół Ostróda  15:00

Wtorek, 7.09.

Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków  17:00

 

Strzelcy goli:

7 goli – Michał Fidziukiewicz (Motor)

3 gole – Krzysztof Danielewicz (Stal Rzeszów), Cezary Demianiuk (Pogoń Siedlce), Piotr Giel (KKS 1925 Kalisz), Maciej Górski (Pogoń Siedlce), Wojciech Kalinowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Maciej Kona (Chojniczanka Chojnice), Patryk Małecki (Stal Rzeszów), Bartosz Marchewka (Śląsk II Wrocław), Adrian Paluchowski (Wisła Puławy), Andreja Prokić (Stal Rzeszów), Szymon Skrzypczak (Chojniczanka Chojnice),

2 gole – Bartłomiej Bartosiak (Wisła Puławy), Michał Borecki (KKS 1925 Kalisz), Adrian Dudziński (Motor Lublin), Tomasz Foszmańczyk (Ruch Chorzów), Jean Franco Sarmiento (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Mariusz Gabrych (Znicz Pruszków), Artur Golański (GKS Bełchatów), Łukasz Janoszka (Ruch Chorzów), Aron Jóhannsson (Lech II Poznań), Martin Klabník (GKS Bełchatów), Bartłomiej Kręcichwost (Znicz Pruszków), Wojciech Łuczak (Radunia Stężyca), Maciej Machalski (Znicz Pruszków), Damian Michalik (Stal Rzeszów), Tomasz Mikołajczak (Chojniczanka Chojnice), Norbert Pacławski (Lech II Poznań), Artur Pląskowski (Chojniczanka Chojnice), Bartłomiej Poczobut (Stal Rzeszów), Bartłomiej Purcha (Garbarnia Kraków), Wojciech Słomka (Garbarnia Kraków), Janusz Surdykowski (Radunia Stężyca), Przemysław Szkatuła (Ruch Chorzów), Sam van Huffel (Chojniczanka Chojnice), Mateusz Wysokiński (KKS 1925 Kalisz),

1 gol – Kamil Adamek (Wigry Suwałki), Bartłomiej Babiarz (Wigry Suwałki), Przemysław Bargiel (Śląsk II Wrocław), Mateusz Bartosiak (Chojniczanka Chojnice), Wojciech Błyszko (Motor Lublin), Adrian Bukowski (Śląsk II Wrocław), Piotr Ceglarz (Motor Lublin), João Criciúma (Wigry Suwałki), Sebastian Deja (Radunia Stężyca), Michał Feliks (Garbarnia Kraków), Maciej Firlej (Motor Lublin), Dawid Flaszka (GKS Bełchatów), Ednilson Furtado (Wisła Puławy), Waldemar Gancarczyk (GKS Bełchatów), Piotr Głowacki (Stal Rzeszów), Łukasz Góra (Stal Rzeszów), Abdallah Hafez (Hutnik Kraków), Lukáš Hrnčiar (Znicz Pruszków), Miłosz Kałahur (Olimpia Elbląg), Michal Klec (Garbarnia Kraków), Mateusz Klichowicz (Chojniczanka Chojnice), Kacper Kondracki (Wisła Puławy), Hubert Konstanty (Śląsk II Wrocław), Bartłomiej Korbecki (Garbarnia Kraków), Grzegorz Kotowicz (Śląsk II Wrocław), Marcin Kozłowski II (Pogoń Siedlce), Siergiej Kriwiec (Lech II Poznań), Bartłomiej Kulejewski (Ruch Chorzów), Piotr Kurbiel (Olimpia Elbląg), Mateusz Lisowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Piotr Lisowski (Wisła Puławy), Adrian Łyszczarz (Śląsk II Wrocław), Mateusz Majewski (KKS 1925 Kalisz), Filip Marchwiński (Lech II Poznań), Grzegorz Marszalik (Garbarnia Kraków), Kamil Mazek (Chojniczanka Chojnice), Michał Mokrzycki (Ruch Chorzów), Daniel Morys (Garbarnia Kraków), Lubambo Musonda (Śląsk II Wrocław), Filip Olejniczak (Śląsk II Wrocław), Adrian Piekarski (Olimpia Elbląg), Piotr Pierzchała (Wigry Suwałki), Krystian Pomorski (Znicz Pruszków), Krystian Puton (Wisła Puławy), Bartosz Rymek (Pogoń Siedlce), Jan Sienkiewicz (Olimpia Elbląg), Jakub Siwek (Ruch Chorzów), Mariusz Sławek (Stal Rzeszów), Bartosz Snopczyński (Stal Rzeszów), Szymon Sołtysiński (GKS Bełchatów), Mateusz Sowiński (Wigry Suwałki), Szymon Stanisławski (Olimpia Elbląg), Radosław Stępień (Radunia Stężyca), Przemysław Szur (Radunia Stężyca), Damian Warnecki (GKS Bełchatów), Kamil Wenger (Olimpia Elbląg), Maciej Wichtowski (Pogoń Siedlce), Filip Wilak (Lech II), Tomasz Wojcinowicz (Hutnik Kraków), Łukasz Wolsztyński (Chojniczanka Chojnice).

 

Gole dla Wigier:

1 – Kamil Adamek, Bartłomiej Babiarz, João Criciúma, Piotr Pierzchała, Mateusz Sowiński, Klaudiusz Krasa (Olimpia Elbląg, samobójczy)

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
10.26.2021 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.5560 4.6480
USD 0.00% 3.9124 3.9914
GBP 0.00% 5.3942 5.5032
CHF 0.00% 4.2737 4.3601
25.10.2021

Masaże lecznicze

Dodaj nowe ogoszenie