20.07.2023

Granica Kętrzyn - Wigry Suwałki 2:2

W pierwszym z trzech zaplanowanych w tym okresie przygotowawczym sparingów suwalska drużyna na wyjeździe zremisowała z Granicą Kętrzyn 2:2.

Trener Paweł Cimochowski wystawił dwie "11", z tym, że trzech zawodników z wyjściowego składu zagrało dłużej - 60 minut. Po przerwie wystąpili testowani - bramkarz z jednego z klubów IV ligi i skrzydłowy z Litwy.

Oba gole dla Biało-Niebieskich, po dwóch rzutach karnych, zdobył w I połowie Marcin Fiedorowicz, który wraca do formy po zabiegu, jaki przeszedł w końcówce poprzedniego sezonu. Okres rehabilitacji kończy jeszcze Radosław Gulbierz.

Następne dwa mecze kontrolne Wigry rozegrają już na własnym boisku - w najbliższą niedzielę, 23 lipca o godz. 13:00 z  Romintą Gołdap i w środę, 26 lipca o godz. 18:30 z Mamrami Giżycko.

Granica Kętrzyn - Wigy Suwałki 2:2 (1:2)

Bramki dla Wigier: Marcin Fiedorowicz x 2 (obie z rzutów karnych)

Wigry - I połowa: Maciej Aleksandrowicz - Jakub Płoszkiewicz, Filip Kozłowski, Eduard Serbuł, Łukasz Trąbka, Oskar Osipiuk, Bartosz Gużewski, Mariusz Bucio, Łukasz Kubrak, Marcin Fiedorowicz, Krzysztof Cudowski.

II połowa: bramkarz testowany - Piotr Sowulewski, Wojciech Milewski, Eduard Serbuł (60. Adam Minkiewicz), Kacper Babkowski, Oskar Osipiuk (60. Sebastian Dębski), Kacper Rejterada, Łukasz Kubrak (60. Dawid Andruszkiewicz), Paweł Fajkowski, testowany zawodnik z Litwy, Paweł Omilianowicz.