20.07.2014

Piłkarze Wigier II już trenują

Od tygodnia trenują już piłkarze rezerw suwalskich Wigier. Beniaminek IV ligi sezon 2014/2015 rozpocznie 9 lub 10 sierpnia meczem w Suwałkacl z Sokołem Sokółka.

- W pierwszych zajęciach udział brało po dwunastu zawodników  - mówi Andrzej Spura, trener Wigier II. - Kilku, którzy pracują, dołączy w tym tygodniu. Mam nadzieję, że w rozgrywkach będziemy mogli skorzystać z zawodników z kadry pierwszego zespołu. Trudno dziś mówić o celach, jak nie znam jeszcze składu, ale zrobimy wszystko żeby utrzymać się w IV lidze.

Oto kalendarz rozgrywek IV ligi w rundzie jesiennej:

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Ruch Wysokie Mazowieckie - Cresovia Siemiatycze
Wigry II Suwałki - Sokół Sokółka
KS Śniadowo - Magnat Juchnowiec Kościelny
Pogoń Łapy - KS Michałowo
Sparta 1951 Szepietowo - Tur Bielsk Podlaski
Gryf Gródek - Hetman Tykocin
Wissa Szczuczyn - MKS Mielnik
Promień Mońki - Sparta Augustów

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Cresovia Siemiatycze - Sparta Augustów
MKS Mielnik - Promień Mońki
Hetman Tykocin - Wissa Szczuczyn
Tur Bielsk Podlaski - Gryf Gródek
KS Michałowo - Sparta 1951 Szepietowo
Magnat Juchnowiec Kościelny - Pogoń Łapy
Sokół Sokółka - KS Śniadowo
Ruch Wysokie Mazowieckie - Wigry II Suwałki

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Wigry II Suwałki - Cresovia Siemiatycze
KS Śniadowo - Ruch Wysokie Mazowieckie
Pogoń Łapy - Sokół Sokółka
Sparta 1951 Szepietowo - Magnat Juchnowiec Kościelny
Gryf Gródek - KS Michałowo
Wissa Szczuczyn - Tur Bielsk Podlaski
Promień Mońki - Hetman Tykocin
Sparta Augustów - MKS Mielnik

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Cresovia Siemiatycze - MKS Mielnik
Hetman Tykocin - Sparta Augustów
Tur Bielsk Podlaski - Promień Mońki
KS Michałowo - Wissa Szczuczyn
Magnat Juchnowiec Kościelny - Gryf Gródek
Sokół Sokółka - Sparta 1951 Szepietowo
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pogoń Łapy
Wigry II Suwałki - KS Śniadowo

Kolejka 5 - 6-7 września

KS Śniadowo - Cresovia Siemiatycze
Pogoń Łapy - Wigry II Suwałki
Sparta 1951 Szepietowo - Ruch Wysokie Mazowieckie
Gryf Gródek - Sokół Sokółka
Wissa Szczuczyn - Magnat Juchnowiec Kościelny
Promień Mońki - KS Michałowo
Sparta Augustów - Tur Bielsk Podlaski
MKS Mielnik - Hetman Tykocin

Kolejka 6 - 13-14 września

Cresovia Siemiatycze - Hetman Tykocin
Tur Bielsk Podlaski - MKS Mielnik
KS Michałowo - Sparta Augustów
Magnat Juchnowiec Kościelny - Promień Mońki
Sokół Sokółka - Wissa Szczuczyn
Ruch Wysokie Mazowieckie - Gryf Gródek
Wigry II Suwałki - Sparta 1951 Szepietowo
KS Śniadowo - Pogoń Łapy

Kolejka 7 - 20-21 września

Pogoń Łapy - Cresovia Siemiatycze
Sparta 1951 Szepietowo - KS Śniadowo
Gryf Gródek - Wigry II Suwałki
Wissa Szczuczyn - Ruch Wysokie Mazowieckie
Promień Mońki - Sokół Sokółka
Sparta Augustów - Magnat Juchnowiec Kościelny
MKS Mielnik - KS Michałowo
Hetman Tykocin - Tur Bielsk Podlaski

Kolejka 8 - 27-28 września

Cresovia Siemiatycze - Tur Bielsk Podlaski
KS Michałowo - Hetman Tykocin
Magnat Juchnowiec Kościelny - MKS Mielnik
Sokół Sokółka - Sparta Augustów
Ruch Wysokie Mazowieckie - Promień Mońki
Wigry II Suwałki - Wissa Szczuczyn
KS Śniadowo - Gryf Gródek
Pogoń Łapy - Sparta 1951 Szepietowo

Kolejka 9 - 4-5 października

Sparta 1951 Szepietowo - Cresovia Siemiatycze
Gryf Gródek - Pogoń Łapy
Wissa Szczuczyn - KS Śniadowo
Promień Mońki - Wigry II Suwałki
Sparta Augustów - Ruch Wysokie Mazowieckie
MKS Mielnik - Sokół Sokółka
Hetman Tykocin - Magnat Juchnowiec Kościelny
Tur Bielsk Podlaski - KS Michałowo

Kolejka 10 - 11-12 października

Cresovia Siemiatycze - KS Michałowo
Magnat Juchnowiec Kościelny - Tur Bielsk Podlaski
Sokół Sokółka - Hetman Tykocin
Ruch Wysokie Mazowieckie - MKS Mielnik
Wigry II Suwałki - Sparta Augustów
KS Śniadowo - Promień Mońki
Pogoń Łapy - Wissa Szczuczyn
Sparta 1951 Szepietowo - Gryf Gródek

Kolejka 11 - 18-19 października

Gryf Gródek - Cresovia Siemiatycze
Wissa Szczuczyn - Sparta 1951 Szepietowo
Promień Mońki - Pogoń Łapy
Sparta Augustów - KS Śniadowo
MKS Mielnik - Wigry II Suwałki
Hetman Tykocin - Ruch Wysokie Mazowieckie
Tur Bielsk Podlaski - Sokół Sokółka
KS Michałowo - Magnat Juchnowiec Kościelny

Kolejka 12 - 25-26 października

Cresovia Siemiatycze - Magnat Juchnowiec Kościelny
Sokół Sokółka - KS Michałowo
Ruch Wysokie Mazowieckie - Tur Bielsk Podlaski
Wigry II Suwałki - Hetman Tykocin
KS Śniadowo - MKS Mielnik
Pogoń Łapy - Sparta Augustów
Sparta 1951 Szepietowo - Promień Mońki
Gryf Gródek - Wissa Szczuczyn

Kolejka 13 - 2 listopada

Wissa Szczuczyn - Cresovia Siemiatycze
Promień Mońki - Gryf Gródek
Sparta Augustów - Sparta 1951 Szepietowo
MKS Mielnik - Pogoń Łapy
Hetman Tykocin - KS Śniadowo
Tur Bielsk Podlaski - Wigry II Suwałki
KS Michałowo - Ruch Wysokie Mazowieckie
Magnat Juchnowiec Kościelny - Sokół Sokółka

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Cresovia Siemiatycze - Sokół Sokółka
Ruch Wysokie Mazowieckie - Magnat Juchnowiec Kościelny
Wigry II Suwałki - KS Michałowo
KS Śniadowo - Tur Bielsk Podlaski
Pogoń Łapy - Hetman Tykocin
Sparta 1951 Szepietowo - MKS Mielnik
Gryf Gródek - Sparta Augustów
Wissa Szczuczyn - Promień Mońki

Kolejka 15 - 11 listopada

Promień Mońki - Cresovia Siemiatycze
Sparta Augustów - Wissa Szczuczyn
MKS Mielnik - Gryf Gródek
Hetman Tykocin - Sparta 1951 Szepietowo
Tur Bielsk Podlaski - Pogoń Łapy
KS Michałowo - KS Śniadowo
Magnat Juchnowiec Kościelny - Wigry II Suwałki
Sokół Sokółka - Ruch Wysokie Mazowieckie

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.14.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie