20.04.2022

Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki w sobotę o 17:00. W miniony weekend sobie postrzelali [wideo, zdjęcia]

Pogoń Siedlce, chociaż traci 7 punktów do szóstego miejsca, nie rezygnuje z walki o baraże. Będzie chciała to potwierdzić w sobotę, kiedy podejmie zajmującą piątą pozycję suwalską drużynę.

Siedlczanie wiosną zdobyli 14 punktów. Ostatnio na wyjeździe pokonali 3:2 KKS Kalisz. Mieli ułatwione zdanie, gdyż od 30 minuty, po drugiej żółtej kartce dla Adriana Łuszkiewicza, gospodarze grali w 10-ciu, a od 71 minuty, gdy po raz drugi żółtą kartkę ujrzał Bartłomiej Putno, nawet w dziewięciu. Zwycięski gol dla Pogoni padł tuz przed końcem spotkania.

Wigry pojadą do Siedlec podbudowane zwycięstwem 5:1 nad Hutnikiem Kraków (w galerii nowa porcja zdjęć z sobotniego straci na ul. Zarzecze) oraz faktem, że  w tym roku na obcych boiskach nie doznały porażki.

Wszystkie bramki ze spotkań 28. Kolejki, w tym meczów na szczycie Stal Rzeszów – Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice – Motor Lublin możemy obejrzeć w „Magazynie eWinner 2. Ligi”, przygotowanym przez portal Łączy Nas Piłka.

Chojniczanka Chojnice - Lech II Poznań 19:30

KKS 1925 Kalisz - GKS Bełchatów 0:3 (wo)

Czołówka strzelców goli:

18 goli – Michał Fidziukiewicz (Motor)

14 goli - Maciej Górski (Pogoń Siedlce),

11 goli – Damian Michalik (Stal Rzeszów), Artur Pląskowski (Chojniczanka), Daniel Szczepan (Ruch Chorzów)

10 goli – Sebastian Bergier (Śląsk II Wrocław), Piotr Giel (KKS 1925 Kalisz),

9 goli – Jean Franco Sarmiento (Pogoń Grodzisk Mazowiecki),

8 goli – Carlos Daniel (Wisła Puławy), Krzysztof Danielewicz (Stal Rzeszów), Tomasz Foszmańczyk (Ruch Chorzów), Michal Klec (Garbarnia), Tomasz Mikołajczak (Chojniczanka Chojnice), Michał Mokrzycki (Ruch Chorzów), Adrian Paluchowski (Wisła Puławy), Andreja Prokić (Stal Rzeszów),