12.09.2023

Wigry Suwałki – KS Śniadowo. Wypada uczcić pierwszą środową kolejkę [relacja na żywo]

Serię dziewięciu kolejnych zwycięstw Wigier w tym roku na własnym boisku przerwał ostatni remis z Warmią Grajewo. Mamy nadzieję, że od tej środy zaczniemy odliczać następne wygrane.

Oprócz skuteczności, w meczu z Warmią przy kapitalnym  dopingu piłkarze suwalskiej drużyny pokazali wszystko, co piękne w futbolu. Były szybkie akcje, mnóstwo strzałów, rzutów rożnych, było duże zaangażowanie.

Tego zaangażowania i szybkich decyzji brakowało w pierwszej połowie niedzielnego spotkania w Krypnie. Do przerwy Wigry przegrywały 0:1, na szczęście walczyły do końca i w doliczonym czasie strzeliły bramkę na 2:1.

W środę podopieczni trenera Pawła Cimochowskiego znowu muszą ruszyć z impetem od pierwszego gwizdka. Tego wymagają kibice, którzy licznie zjawili się na Zarzeczu 10 dni temu, by przywitać Macieja Makuszewskiego. W środę będą trzymać kciuki, żeby były reprezentant Polski zdobył pierwszego gola po powrocie do suwalskiego klubu. Będą domagali się efektownego zwycięstwa nad znacznie niżej notowanym rywalem.

Awans jest w tym sezonie obowiązkiem Wigier i spotkanie ze Śniadowem  powinno być formalnością, przetarciem przed wyjazdowym meczem z Promieniem Mońki, no i czekającym nas już w następny weekend (23-24 września) hitowym starciem na Zarzeczu z liderem z Wasilkowa.

Najpierw jednak mecz z zespołem KS Śniadowo, który na pewno się nie podda, cofnie się w oczekiwaniu na kontry i zrobi wszystko, by sprawić w Suwałkach niespodziankę. O tym, czy piłkarze Wigier będą bardziej skuteczni niż w spotkaniu z Warmią Grajewo, przekonają się Pastwo śledząc naszą relację na żywo. Początek w środę, 13 września o godz. 18:00. Zapraszamy!