09.11.2023

Wigry Suwałki – Sparta 1951 Szepietowo. Na to czekaliśmy [u nas relacja na żywo]

Na równi z suwalską drużyną, śledzimy wyniki lidera, KS-u Wasilków. W środowym, zaległym meczu w Czyżewie stało się to, na co długo czekaliśmy. Lider zanotował drugi remis w sezonie.

Niewiele brakowało, by Wasilków poniósł pierwsza porażkę. Orlęta Czyżew do przerwy prowadziły 3:0, a przy stanie 3:1 zdobyły gola, którego sędzia nie uznał. Jakby pecha było mało, gol na 3:3 padł w 95 minucie, po strzale samobójczym.

KS Wasilków ma teraz 2 punkty przewagi nad również niepokonanymi Wigrami, a w sobotę podejmuje zawsze groźną Warmię Grajewo. Liczymy na kolejne potknięcie lidera, który w ciągu 6 dni rozgrywa 3 mecze.

- Przede wszystkim musimy liczyć na siebie i już w piątek pokonać Spartę 1951 Szepietowo – mówi Łukasz Jutkiewicz, prezes Wigier.  – Łatwo nie będzie. Przed rokiem kończyliśmy rundę jesienną  także domowym meczem z tym właśnie rywalem. W trudnych warunkach przegraliśmy 0:1 i mogliśmy zapomnieć o skróceniu dystansu do prowadzącego ŁKS-u Łomża, który ostatecznie wywalczył awans – przypomina.

Pozostała zadra i żądza rewanżu na drużynie z Szepietowa. Do piątkowego spotkania Wigry przystąpią bez kontuzjowanych Jakuba Kanclerza, Wojciecha Milewskiego i Oskara Osipiuka. Nie wiadomo, czy do pełni zdrowia zdążą wrócić Łukasz  Trąbka i Marcin Fiedorowicz.

O tym, jak podopieczni trenera Pawła Cimochowskiego poradzą sobie w ostatnim już meczu rundy jesiennej, będą mogli Państwo się przekonać, śledząc naszą relację na żywo. Zapraszamy w piątek, 10 listopada od godz. 18:00.