09.07.2023

Wigry Suwałki, Sparta Augustów i Pomorzanka ruszają 5 i 6 sierpnia, znamy skład A klasy

Czwartoligowe i grające w podlaskiej klasie okręgowej zespoły zainaugurują sezon 2023-2024 już 5 i 6 sierpnia 2023.

Występujące w IV lidze suwalskie Wigry rozgrywki zainaugurują wyjazdowym meczem w Białymstoku z MOSP-em, a tydzień później (12-13.08.) na własnym boisku podejmą KS Grabówka.

W klasie okręgowej Sparta Augustów zmierzy się z Sokołem 1946 Sokółka, a nasz drugi zespół, Pomorzana Sejny zmierzy się w Stawiskach z tamtejszym GKS-em. W drugiej kolejce(12-13.08.) w Sejnach będziemy mieli derby Pomorzanki ze Spartą.

 

Terminy i zestaw par 1 i 2 kolejki:

IV liga:

1. kolejka: 5-6.08.

Sparta 1951 Szepietowo - KS Michałowo

MOSP Białystok - Wigry Suwałki

KS Grabówka - Wissa Szczuczyn

Orlęta Czyżew - Cresovia Siemiatycze

Tur Bielsk Podlaski - Czarni Czarna Białostocka

Hetman Tykocin - Ruch Wysokie Mazowieckie

Warmia Grajewo - Dąb Dąbrowa Białostocka

Krypnianka Krypno - KS Wasilków

KS Śniadowo - Promień Mońki

2. kolejka: 12-13.08.

KS Michałowo - Promień Mońki

KS Wasilków - KS Śniadowo

Dąb Dąbrowa Białostocka - Krypnianka Krypno

Ruch Wysokie Mazowieckie - Warmia Grajewo

Czarni Czarna Białostocka - Hetman Tykocin

Cresovia Siemiatycze - Tur Bielsk Podlaski

Wissa Szczuczyn - Orlęta Czyżew

Wigry Suwałki - KS Grabówka

Sparta 1951 Szepietowo - MOSP Białystok

 

Klasa okręgowa:

Kolejka 1 - 5-6.08.

Pionier Brańsk - Kora Korycin

Turośnianka Turośń Kościelna - UM Krynki

Biebrza Goniądz - GKS Gródek

Pogoń Łapy - Orzeł Kolno

Puszcza Hajnówka - Piast Białystok

GKS Stawiski - Pomorzanka Sejny

Sparta Augustów - Sokół 1946 Sokółka

MKS Mielnik - Rudnia Zabłudów

Kolejka 2 - 12-13.08.

Kora Korycin - Rudnia Zabłudów

Sokół 1946 Sokółka - MKS Mielnik

Pomorzanka Sejny - Sparta Augustów

Piast Białystok - GKS Stawiski

Orzeł Kolno - Puszcza Hajnówka

GKS Gródek - Pogoń Łapy

UM Krynki - Biebrza Goniądz

Pionier Brańsk - Turośnianka Turośń Kościelna

 

Skład A Klasa gr. 1:

Polonia Raczki, Verta Suwałki, Grab Janówka, Wissa II Szczuczyn, Warmia II Grajewo, Jastrząb Knyszyn, Jasion Jasionówka, Orzeł II Kolno, ŁKS Łomża II, Narew Choroszcz

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.13.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie