09.03.2022

Wigry Suwałki tracą nie 1, a 2 punkty do strefy barażowej [wideo ze wszystkimi golami z weekendu]

W środę, w zaległych meczach eWinner 2. Ligi liderująca Stal Rzeszów pokonała na wyjeździe Garbarnię Kraków 2:0, a Lech II Poznań wygrał ze Zniczem Pruszków 2:1 i awansował z 6. na 5. miejsce.

Szósta jest teraz Olimpia Elbląg, która ma 2 punkty przewagi nad walczącą o wejście do strefy barażowej drużyną Wigier, która w najbliższą niedzielę jedzie do depczącej jej po piętach Raduni Stężyca.

Okazję do wyprzedzenia zespołu Grzegorza Mokrego miała dzisiaj Garbarnia, ale nie dała rady liderowi z Rzeszowa, który - przypomnijmy - w minioną niedzielę zremisował 3:3 w Suwałkach. W Krakowie kwadrans przed końcem bramki dla Stali zdobyli Patryk Małecki, który na Zarzeczu nie mógł wystąpić z powodu kartek oraz Krzysztof Danielewicz, który w niedzielę dwukrotnie pokonał Hieronima Zocha.

Wszystkie gole z poprzedniej kolejki mogą Państwo obejrzeć w Magazynie 2. Ligi, przygotowanym przez portal Łączy Nas Piłka.

WD

 

Zaległe mecze eWinner 2. Ligi 

Środa, 9.03. godz. 13:00

z 18. kolejki:

Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 0 : 2 (0:0)

Gole: Patryk Małecki 73, Krzysztof Danielewicz 79

Żółte kartki: Kacper Rogoziński, Mateusz Duda, Daniel Morys – Andreja Prokić

z 20. kolejki:

Lech II Poznań - Znicz Pruszków 2 : 1 (1:0)

Gole: Sergey Krivets 40 (z karnego), Łukasz Spławski 80 – Mariusz Gabrych 67 (z karnego)

Żółte kartki: Tymoteusz Klupś, Filip Wilak, Eryk Kryg - Marcin Bochenek

Tabela:

 

1.

Stal Rzeszów

22

52

49:21

2.

Chojniczanka Chojnice

22

44

50:21

3.

Ruch Chorzów

22

40

33:22

4.

Motor Lublin

22

36

35:20

5.

Lech II Poznań

22

36

24:24

6.

Olimpia Elbląg

22

34

25:22

7.

Wigry Suwałki

23

32

29:27

8.

Radunia Stężyca

22

32

35:34

9.

Garbarnia Kraków

22

30

28:29

10.

Wisła Puławy

22

29

40:37

11.

Śląsk II Wrocław

21

29

35:33

12.

Znicz Pruszków

22

29

26:29

13.

KKS 1925 Kalisz

22

27

26:29

14.

Pogoń Siedlce

22

25

27:39

15.

Pogoń Grodzisk Maz.

22

18

22:36

16.

GKS Bełchatów

20

18

17:32

17.

Hutnik Kraków

21

15

18:35

18.

Sokół Ostróda

22

13

14:43

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS Bełchatów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe.

Czołówka strzelców goli:

16 goli – Michał Fidziukiewicz (Motor)

11 goli - Maciej Górski (Pogoń Siedlce),

9 goli – Damian Michalik (Stal Rzeszów)

8 goli – Sebastian Bergier (Śląsk II Wrocław), Carlos Daniel (Wisła Puławy), Krzysztof Danielewicz (Stal Rzeszów), Jean Franco Sarmiento (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Piotr Giel (KKS 1925 Kalisz), Adrian Paluchowski (Wisła Puławy),

7 goli –Tomasz Foszmańczyk (Ruch Chorzów), Mariusz Gabrych (Znicz), Tomasz Mikołajczak (Chojniczanka Chojnice), Artur Pląskowski (Chojniczanka), Szymon Skrzypczak (Chojniczanka Chojnice), Daniel Szczepan (Ruch Chorzów)

6 goli – Bartosz Bartosiak (Wisła Puławy), Michał Feliks (Garbarnia Kraków), Michal Klec (Garbarnia), Patryk Małecki (Stal Rzeszów), Michał Mokrzycki (Ruch Chorzów), Jan Sienkiewicz (Olimpia Elbląg),

5 goli – Emil Drozdowicz (Wisła Puławy), Łukasz Janoszka (Ruch Chorzów), Wojciech Łuczak (Radunia), Andreja Prokić (Stal Rzeszów), Sam van Huffel (Chojniczanka)

 

Gole dla Wigier:

4 - Kōsei Iwao, Mikołaj Łabojko, Mariusz Rybicki,

3 - Mateusz Sowiński, Michał Żebrakowski,

2 - Kamil Adamek, Kacper Michalski, Piotr Pierzchała,

 

Zestaw par 23 kolejki:

Sobota, 12.03.

Hutnik Kraków - Lech II Poznań 14:00

Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków 14:00

Pogoń Siedlce - GKS Bełchatów 15:00

Motor Lublin - Olimpia Elbląg 16:00

Ruch Chorzów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17:00

Niedziela, 13.03.

Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice 12:00

Radunia Stężyca - Wigry Suwałki 14:00

Stal Rzeszów - Sokół Ostróda 16:00

Poniedziałek, 14.03.

Wisła Puławy - KKS 1925 Kalisz 18:15

 

Zestaw par 24. kolejki:

Sobota, 19.03

Wigry Suwałki - Wisła Puławy 14:00

Sokół Ostróda - Radunia Stężyca 14:00

KKS 1925 Kalisz - Znicz Pruszków 15:00

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Śląsk II Wrocław 15:00

Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków 15:00

Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów 19:00

Nidziela, 20.03.

Lech II Poznań - Pogoń Siedlce 13:00

Poniedziałek, 21.03.

Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów 18:15

Odwołany

GKS Bełchatów - Motor Lublin

 

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.15.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie