13.04.2023

Wigry Suwałki w sobotę grają z Wissą Szczuczyn, a do nowego lidera tracą 9 punktów

W środę, w zaległym meczu Ruch Wysokie Mazowieckie na wyjeździe pokonał przechodzącą kryzys Warmię Grajewo 5:1 i został liderem IV Ligi Podlaskiej.

Do III ligi awansuje tylko jeden zespół. Walka o pierwsze miejsce może być pasjonująca do ostatniej kolejki .

Z Warmią także na wyjeździe, ale dopiero w następny weekend zmierzą się Wigry Suwałki. Wcześniej, już w tę sobotę o godz. 17:00 na Zarzeczu suwalski zespół podejmie sąsiadującą z nim w tabeli Wissę Szczuczyn. Po zwolnieniu w miniony wtorek Kamila Lauryna, do tego spotkania Biało-Niebiescy przygotowują się pod wodzą Dariusza Koncewicza, dotychczas drugiego trenera.   

Nazwisko następcy Kamila Lauryna mamy poznać najdalej w poniedziałek.

WD 

Zaległe spotkanie z 17. kolejki:

Warmią Grajewo - Ruch Wysokie Mazowieckie  1 : 5 (0:2)

 

Zestaw par 23 kolejki

Sobota, 15.04.

Wigry Suwałki - Wissa Szczuczyn 17:00

Cresovia Siemiatycze - Dąb Dąbrowa Białostocka  12:00           

Tur Bielsk Podlaski - KS Grabówka  12:00

MOSP Białystok - KS Michałowo  13:00

Czarni Czarna Białostocka - ŁKS 1926 Łomża 15:00

Orzeł Kolno - Ruch Wysokie Mazowieckie 16:00

Niedziela, 16.04.

Krypnianka Krypno - Sparta 1951 Szepietowo  14:00     

Promień Mońki - Warmia Grajewo  15:00  

KS Wasilków - KS Śniadowo  15:00      

 

Tabela 

 

1.

Ruch Wysokie Maz.

22

52

67:24

2.

ŁKS 1926 Łomża

22

50

69:18

3.

Tur Bielsk Podlaski

21

43

46:30

4.

Wigry Suwałki 

22

43

63:35 

5.

Wissa Szczuczyn

21

41

58:29

6.

KS Wasilków

22

41

54:30

7.

Sparta 1951 Szepietowo

22

37

36:37

8.

Promień Mońki

22

37

43:32

9.

Warmia Grajewo

21

30

37:37

10.

KS Michałowo

21

26

46:45

11.

MOSP Białystok

21

23

37:54

12.

Krypnianka Krypno

20

22

28:43

13.

KS Śniadowo

22

21

30:45

14.

KS Grabówka

21

18

23:52

15.

Czarni Czarna B-cka

22

18

28:59

16.

Dąb Dąbrowa B-cka

22

17

29:55

17.

Cresovia Siemiatycze

22

16

27:60

18.

Orzeł Kolno

21

10

17:53

 

Zestaw par 24. kolejki,  22-23.04.

Sparta 1951 Szepietowo - Tur Bielsk Podlaski        

KS Grabówka - Orzeł Kolno      

Ruch Wysokie Mazowieckie - Czarni Czarna Białostocka

ŁKS 1926 Łomża - KS Wasilków           

KS Śniadowo - Promień Mońki

Warmia Grajewo - Wigry Suwałki     

Wissa Szczuczyn - MOSP Białystok    

KS Michałowo - Cresovia Siemiatycze           

Dąb Dąbrowa Białostocka - Krypnianka Krypno    

 

Zaległe spotkania

z 18. kolejki:

KS Michałowo - Orzeł Kolno 26.04. godz. 17:30

Warmia Grajewo – KS Grabówka  26.04. godz. 17:30

Wissa Szczuczyn – Tur Bielsk Podlaski  26.04. godz. 18:00

z 21. kolejki:

MOSP Białystok - Krypnianka Krypno 26.04. godz. 17:30

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.23.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie