21.11.2015

9. kolejka I ligi: Espadon Szczecin - Ślepsk Suwałki 1:3 - wynik na bieżąco

9. Kolejka I ligi siatkarzy, Espadon Szczecin (3. m-ce) - Ślepsk Suwałki (2. m-ce) 1 : 3 (25:18, 13:25, 23:25, 19:25). Wygrywamy nad Bałtykiem, a MVP meczu Vitalij Szczytkov . Kolejne spotkanie za tydzien u nas z KPS Siedlce.

Składy druzyn:

Espadon: 1. Janusz Gałązka, 2. Jakub Guz (libero), 3. Krzysztof Antosik, 4. Łukasz Pietrzak, 5. Sergio Noda, 6. Maciej Wołosz, 7. Leandro Araujo, 8. Bartosz Pietruczuk, 9. Barsz Wajdowicz, 10. Damian Markiewicz, 11. Patryk Orłowski, 12. Adam Tołoczko (libero), 13. Michal Sladecek, 14. Michał Bukowski; trener: Dejan Brdjović

Ślepsk: 1. Jakub Urbanowicz, 2. Vitalij Shchitkov 3. Maciej Mendak, 5. Paweł Pietkiewicz, 6. Krzysztof Zapłacki, 7. Tomasz Wasilewski, 8. Kacper Gonciarz, 9. Krzysztof Andrzejewski (libero), 10. Adrian Hunek (K), 12. Łukasz Rudzewicz, 15. Wojciech Winnik, 16. Kamil Lewiński; trenerzy: Dima Skoryy (I), Mateusz Kuśmierz (II)

Sędziują: Paweł Morawski (I), Marek Głoddek (II, obaj wielkopolskie)

Wyjściowe szóstki:
Espadon: Wołosz, Leandro, Pietruczuk, Wajdowicz, Markieiwcz, Sladecek - Guz (libero)
Ślepsk: Urbanowicz, Szczytkov, Zapłacki, Hunek, Rudzewicz, Winnik - Andrzejewski (libero)

I set 0:0,0;2 dwa asy Szczytkova, 0:4 Leandro też i czas dla Espadonu, 6:7 (a było 2:7) i błąd Szczytkova wystawa za antenkę, czas dla Ślepska, 6;8 podwójne odbicie gospodarzy, przerwa techniczna, 9:13blok Rudzewicza, czas dla Espadonu, 19:16 a było 16:14 dla nas, seria nieudanych akcji i po prowadzeniu, czas dla Ślepska, a my mamy problemy z łącznością,25:18 Hunek krótka w siatkę i set który zaczął się fantastycznie skończył tragicznie

II set 0:0 - zagrywa Espadon, 2:6 as Rudzewicza, czas dla Espadonu, 3:8 Winnik zagrywką, przerwa techniczna, 6:14 zablokowany Noda, czas dla Espadonu, 6:16 siatka i druga przerwa techniczna, 13:25 plas Rudzewicza na środku i mamy remis

III set 0:0 - zagrywa Ślepsk, 5:2 czerwona kartka za kwestionowanie decyzji sędziego, który uznał, ze to zawodnik Ślepska dotknął siatki, a suwalczanie byli zdania, że to Wołosz, czas dla Ślepska, 6:6 Leandro po prostej w aut, czas dla Espadonu, 8:7 Wołosz i przerwa techniczna, 16:14 Urbanowicz zagrywa w aut, druga przerwa techniczna, 19:15 Gonciarz zagrywką i posyła piłkę w aut, czas dla Ślepska, 22:21 Urbanowicz i blok - aut, czas dla Espadonu, 23:25 Urbanowicz i Hunek blokują Leandro i Ślepsk prowadzi

IV set 0:0 zagrywa Espadon - 0:4 as Szczytkova,czas dla Espadonu, 4:8 zablokowany Leandro, przerwa techniczna, 8:11 Leandro nad blokiem, czas dla Ślepska, 8:13 as Zapłackiego, czas dla Espadonu, 10:16 Leandro wyrzucony za antenkę atakuje w aut, druga przerwa techniczna, 17:22 pojedynczy blok Wołosza na Winniku, czas dla Ślepska, 19:25 Hunek w Orłowskiego i po meczu