02.04.2016

Ćwierćfinał I ligi AZS AGH Kraków - Ślepsk Suwałki 3:0 - wynik na bieżąco

Pierwszy (w serii do dwóch wygranych) mecz ćwierćfinałowy play-off I ligi siatkarzy, wynik na bieżąco od 16:00
AZS AGH Kraków - Ślepsk Suwałki 3:0 (25:22, 25:20, 25:19)

Składy drużyn:

AZS AGH: Przybylski, Kania, Żakieta, Depowski, Woroniceki (libero), Drewniak, Odwarzny (libero), Dzierwa, Fornal, Buczek, Wacek, Rawiak, Mordyl, Adamski

Ślepsk: Urbanowicz, Szczytkov, Pietkiewicz, Zapłacki, Wasilewski, Gonciarz, Andrzejewski (libero), Hunek, Rudzewicz, Winnik, Lewiński, Skrzypkowski

Sędziowie: Damian Lic (I), Mirosław Pałka (II, obaj podkarpackie)

Oto wyjściowe składy:

AZS AGH: Żakieta, Depowski, Dzierwa, Fornal, Mordyl, Adamski - Woroniecki (libero), Odwarzny (libero)

Ślepsk: Wasilewski, Zapłacki, Gonciarz, Winnik, Urbanowicz, Hunek - Andrzejewski (libero)

I set: 0:0, od początku przewaga AZS AGH, 8:5 Kania, obrona-antenka, przerwa techniczna, rośnie przewaga gospodarzy,12:6 zablokowany atak Winnika, czas dla Ślepska,  było 15:9, a przy 16:11 po ataku Mordyla druga przerwa techniczna, 16:13 pierwszy blok Ślepska, zatrzymany Fornal, czas dla AZS AGH. 19:17 i zagrywa w siatę zmiana powrotna, czas dla Ślepska, w roli głównej w Ślepsku JAKUB URBANOWICZ, 21:20 Fornal z drugiej linii w aut, czas dla AZS AGH, 25:22 i blok na Urbanowiczu kończy seta, przegranego niestety przez nas po fatalnym początku

II set 0:0 - tym razem od początku przewaga Ślepska, było 1:4 i 2:5, jest 7:8 Zapłacki o blok, przerwa techniczna, 10:8 długa wymiana, ale dla gospodarzy, czas dla Ślepska, niestety, powtarza się pierwszy set i  Lewiński zagrywa w siatkę 16:12 i druga przerwa techniczna, niemoc Ślepska trwa 21:15 atak Skrzypkowskiego w siatkę, drugi czas dla Ślepska, 21:17 autowy atak Dzierwy po prostej, czas dla AZS AGH, 25:20 Dzierwa o blok, niestety.... jest gorzej niż źle

III set 0:0 - gra punkt za punkt, 7:8 Dzierwa zagrywa w siatkę, przerwa techniczna, 16:10 Fornal z drugiej linii wciska piłkę między potrójny blok i siatkę, druga przerwa techniczna, 18:11 Fornal, akademikom wchodzi wszystko, nam niestety nic, czas dla Ślepska, 22:14 Fornal z drugiej linii po taśmie, czas dla Ślepska, 23:18 as Zapłackiego, czas dla AZS AGH, 25:19 zablokowany atak Winnika i po meczu. Niestety w Suwałkach musimy wygrać dwa razy, akademicy raz. Dzisiaj wygrali zasłużenie.