20.12.2014

Espadon - Ślepsk - wynik 0:3

15. kolejka I ligi siatkarzy Espadon Szczecin - Ślepsk Suwałki 0:3 (22:25, 20:25, 22:25) i po meczu. To siódme ligowe, a dziewiąte licząc z PP z rzędu zwycięstwo Ślepska, a siódme bez straty seta.

Ślepsk rozpoczyna w składzie: Makowski, Skrzypkowski, Rudzewicz, Winnik, Smoliński, Modzelewski - Andrzejewski

I set 0:0

0:1 blok Rudzewicza i Skrzypkowskiego; świetny początek, oby równie udany był koniec meczu

4:8 Ślepsk odrzuca zagrywką, skutecznie atakują Rudzewicz i Modzelewski, przerwa techniczna

9:16 rozstrzelał się Winnik, druga przerwa techniczna

22:25 pierwszy set dla nas

II set 0:0

5:6 wymiana ciosów trwa, a było 3:5

6:8 Modzelewski i przerwa techniczna

7:13 czas dla Espadonu

9:16 druga przerwa techniczna, świetnie gra blok Ślepska, dobrze funkcjonuje wyblok i przyjęcie

13:19 prowadzimy  i jesteśmy na dobrej drodze do wygrania II seta

17:22 utrzymujemy bezpieczną przewagę, ale Espadon walczy

20:25 Skrzypkowski i mamy jeden punkt,

III set 0:0

6:8 dwa autowe ataki gospodarzy i z 6:6 dwa punkty przewagi dla nas, przerwa techniczna

12:16 po ataku i dwóch asach Winnika oraz autowym gospodarzy, druga przerwa techniczna

18:20 gra na styk, ale to gospodarze muszą gonić wynik

22:25 Skrzypkowski i po meczu. Ponieważ Stal Nysa przegrała u siebie 0:3 z Victorią PWSZ Wałbrzych Ślepsk awansuje w tabeli na 4. miejsce