12.03.2016

KPS Kęty - Ślepsk Suwałki 0:3 - plan wykonany

25. kolejka I ligi, KPS Kęty (12. miejsce) - Ślepsk Suwałki (2. miejsce) 0:3(17:25, 28:30, 17:25)

Składy drużyn:

KPS Kęty: Błasiak (kapitan), Lewandowski, Szpyrka, Chmielewski, Gandyk, Zygmunt, Kluth, Czubiński, Tomczak, Toczko (libero), Biegun, Bogus, Ledwoń (libero)

Ślepsk: Urbanowicz, Sz czytkov, Mendak, Zapłacki, Wasilewski, Gonciarz, Andrzejewski (libero), Hunek (kapitan), Rudzewicz, Winnik, Lewiński, Skrzypkowski

Oto wyjściowe składy obu zespołów:
KPS: Błasiak, Lewandowski, Kluth, Czubiński, Tomczak, Bogus - Toczko (libero) i Ledwoń (libero)
Ślepsk: Urbanowicz, Zapłacki, Gonciaarz Hunek, Rudzewicz, Lewiński 0 Andrzejewski (libero)

I set 0:0, 0:4 czas dla KPS, 5:8 po prostej Urbanowicz - przerwa techniczna, 11:15 (a było już 10:10 (Urbanowicz, drugi czas dla KPS, 11:16 Lewandowski w siatkę, druga przerwa techniczna,  17:25 Zapłacki po przekątnej i mamy seta

II set 0:0, 4:0 i pierwszy czas dla Ślepska, 8:2 Bogus i przerwa techniczna, 8:5 i czas dla KPS, 16:8 przełamany blok Ślepska i druga przerwa techniczna, 17:11 czas dla KPS, 19:12 i czas dla Ślepska, 28:30 Skrzypkowski , wróciliśmy z dalekiej podróży, III set 0:0: 6:8 Lewandowski zagrywa w siatkę, przerwa techniczna, 6:11 Zapłacki, czas dla KPS,11:16 po przekątnej Zapłacki, druga i mamy nadzieję ostatnia w tym meczu przerwa techniczna, 14:21 a w odpowiedzi as Skrzypkowskiego, czas dla KPS, 17:22 podwójne odbicie Lewińskiego, czas dla Ślepska, 17:25 as Gonciarza i plan wykonany

W zakończonym już meczu 25. kolejki następny rywal Ślepska - AZS AGH Kraków pokonał 3:0 (27:25, 2515, 25:18) AZS Stal Nysa. Krakowianie zatem są już pewni 7. miejsca na zakończenie rundy zasadniczej i nie mają szans na awans na 6. pozycję.