15.11.2021

PlusLiga i eWinner 2. Liga. Kibic przed telewizorem będzie miał dylemat, polecamy nasze relacje

W poniedziałkowym, kończącym 7. kolejkę spotkaniu Indykpol AZS Olsztyn wygrał z Cuprum Lubin 3:0 i zajmuje wysokie, 4. miejsce w tabeli.

Ślepsk Malow Suwałki jest trzeci od końca, ale ku lekkiemu pokrzepieniu serc przypomnijmy, że przegrał m.in. właśnie z Indykpolem, z plasującą się na trzeciej pozycji Wartą Zawiercie i wiceliderem z Jastrzębia Zdroju. Teraz Biało-Niebieskich czeka wyjazdowy bój z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, liderem PlusLigi.

Spotkanie w Kędzierzynie-Koźlu rozpocznie się w sobotę o godz. 17.30 i będzie można je oberzeć w Polsacie Sport. Tego samego dnia o godz. 17.50 w TVP Sport ruszy transmisja  piłkarskiego meczu eWinnwer  2. Ligi, w którym Chojniczanka Chojnice, wicelider podejmie mające 4 punkty mniej Wigry Suwałki, w których w roli trenera zadebiutuje Grzegorz Mokry.  

Suwalscy sympatycy sportu będą mieli ciężki orzech do zgryzienia, który kanał wybrać. Tych, nie przykutych do telewizorów,  już teraz zapraszamy do śledzenia naszych relacji - na żywo oraz na bieżąco.

WD


Ślepsk-Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel 0 : 3 (22:25, 20:25, 19:25)

MVP: Trevor Clevenot

Ślepsk-Malow (cyfry po nazwiskach zawodników to liczba zdobytych punktów): Adrian Buchowski (7), Bartłomiej Bołądź (15), Andreas Takvam (10), Cezary Sapiński (4), Piotr Łukasik (9), JosuaTuaniga – Mateusz Czunkiewicz libero oraz Kevin Klinkenberg (1), Jakub Ziobrowski, Łukasz Rudzewicz, 

Jastrzębski Węgiel: Tomasz Fornal (8), Stephen Boyer (14), Jurij Gladyr (7), Łukasz Wiśniewski (5), Trevor Clevenot (15), Benjamin Toniutti (1) – Jakub Popiwczak libero oraz Jan Hadrava (2), Eemi Tervaportti

Sędzia: Tomasz Janik (mazowieckie)

 

Pozostałe wyniki 7. kolejki PlusLigi,

Piątek, 12.11.

GKS Katowice - Czarni Radom 3 : 1 (25:17, 18:25, 29:27, 25:21)

MVP: Jakub Szymański (GKS)

Żółta kartka: Tomas Rousseaux (GKS)

 

Sobota, 13.11.

Resovia Rzeszów - Projekt Warszawa 3 : 0 (25:21, 26:24, 25:20)

MVP: Maciej Muzaj (Resovia)

 

Skra Bełchatów - LUK Lublin 2 : 3 (25:16, 26:24, 22:25, 18:25, 12:15)

MVP: Wojciech Włodarczyk (LUK)

 

Warta Zawiercie - Stal Nysa 3 : 0 (25:20, 25:22, 25:22) 

MVP: Uros Kovacevic (Warta)

Żółta kartka: Daniel Pliński (Stal)

 

Niedziela, 14.11.

Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0 : 3 (23:25, 20:25, 14:25)

MVP: Marcin Janusz (ZAKSA)

 

Poniedziałek, 15.11.

AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3 : 0 (25:20, 25:21, 25:17)

MVP: Torey DeFalco (AZS)

 

Tabela:

  1.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

8

22

24:5

690:580

  2.

Jastrzębski Węgiel 

8

19

20:8

679:592

  3.

Aluron Zawiercie

7

17

18:8

607:567

  4.

Indykpol AZS Olsztyn

7

15

17:8

573:531

   5.

Projekt Verva Warszawa

8

15

17:14

717:701

 6.

Asseco Resovia Rzeszów 

7

12

13:10

525:513

 7.

PGE Skra Bełchatów

7

12

17:14

682:671

8.

GKS Katowice

7

8

11:15

565:606

 9.

Trefl Gdańsk

7

7

10:15

551:568

10.

Cuprum Lubin

7

7

10:16

569:601

11.

LUK Lublin  

7

6

10:17

563:624

12.

Ślepsk Malow Suwałki 

7

6

8:16

559:577

13.

Cerrad Czarni Radom 

7

6

7:17

527:596

14. 

Stal Nysa

8

1

5:24

612:692







 

 







 

Zestaw par 8. kolejki

Piątek, 19.11.

Stal Nysa - GKS Katowice 20:30

Sobota, 20:11.

Jastrzębski Węgiel - Warta Zawiercie 14:45

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Suwałki 17:30

Sędzia: Tomasz Flis (małopolskie)

Czarni Radom - AZS Olsztyn 20:30

Niedziela, 21.11.

Projekt Warszawa - Trefl Gdańsk 14:45

LUK Lublin - Cuprum Lubin 17:30

Poniedziałek, 22.11.

Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów 20:30

 

 

 

Zestaw par 18. kolejki eWinner 2. Ligi:

Sobota, 20.11.

Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów 12:00

Olimpia Elbląg - KKS 1925 Kalisz 13:00

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sokół Ostróda 13:00

Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów 13:00

Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław 13:00

GKS Bełchatów - Wisła Puławy 16:00

Motor Lublin - Znicz Pruszków 16:00

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 17:55

Niedziela, 21.11.

Lech II Poznań - Radunia Stężyca 12:00

 

Tabela:

 

1.

Stal Rzeszów

17

42

36:11

2.

Ruch Chorzów

17

34

27:17

 3.

Chojniczanka Chojnice

17

29

36:18

 4.

Radunia Stężyca

17

29

33:25

5.

Lech II Poznań

17

26

17:16

6.

Olimpia Elbląg

17

26

16:18

7.

Motor Lublin

17

25

29:18

8.

Wisła Puławy

17

25

32:27

9.

Wigry Suwałki

17

25

19:18

10.

Garbarnia Kraków

17

24

24:22

11.

Śląsk II Wrocław

17

23

29:29

12.

KKS 1925 Kalisz

17

21

19:20

13.

Znicz Pruszków

17

21

21:26

14.

Pogoń Siedlce

17

20

23:32

15.

Pogoń Grodzisk Maz.

17

18

17:23

16.

GKS Bełchatów

17

13

14:30

17.

Hutnik Kraków

17

12

14:29

18.

Sokół Ostróda

17

6

6:33


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 









 



 


udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
11.30.2021 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.6671 4.7613
USD 0.00% 4.1324 4.2158
GBP 0.00% 5.5117 5.6231
CHF 0.00% 4.4663 4.5565
30.11.2021

sprzedam sanki

29.11.2021

PRACOWNIK BIUROWY

29.11.2021

kierowca kat.C+E

Dodaj nowe ogoszenie