24.01.2022

Po poniedziałkowych meczach PlusLigi, Ślepsk Malow już w piątek może opuścić przedostatnie miejsce

GKS Katowice wygrał z LUK Lublin i umocnił się na 8. miejscu w tabeli, a Trefl Gdańsk rozbił wracających po dwóch kolejkach pandemicznej przerwy Czarnych Radom i wyprzedził ich w tabeli.

W najbliższy piątek Czarnych może też wyprzedzić Ślepsk Malow, jeżeli zrewanżuje się im za jesienną porażkę 1:3 w Suwałki Arenie i wygra w Radomiu choćby za 2 punkty. Biało-Niebiescy opuściliby wówczas przedostatnią lokatę w PlusLidze, którą okupują od końca listopada.

Fot. Miłosz Kozakiewicz

Wyniki 17 kolejki

Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin 3 : 1 (25:15, 25:20, 18:25, 25:18)

MVP: Bartłomiej Bołądź (Ślepsk)

Ślepsk: Adrian Buchowski (14), Bartłomiej Bołądź (21), Andreas Takvam (9), Cezary Sapiński (8), Paweł Halaba (13), Josua Tuaniga (4) - libero: Mateusz Czunkiewicz oraz Mateusz Laskowski, Przemysław Smoliński, Kevin Klinkenberg (1)
Cuprum: Dawid Gunia (6), Wojciech Ferens (13), Remigiusz Kapica (9), Masahiro Sekita, Florian Krage (6), Marcin Waliński (18) – libero Maciej Sas i Kamil Szymura oraz Michał Gierżot (10), Przemysław Stępień (1)

 

Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 2 : 3 (25:23, 20:25, 23:25, 26:24, 10:15)

MVP: Jan Hadrava (Jastrzębski Węgiel)

 

Projekt Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1 : 3 (25:22, 15:25, 22:25, 19:25)

MVP: Norbert Huber (ZAKSA)

 

Resovia Rzeszów - Stal Nysa 3 : 2 (23:25, 25:17, 18:25, 25:15, 15:13)

MVP: Jakub Kochanowski (Resovia)

 

Warta Zawiercie - AZS Olsztyn 3 : 2 (25:19, 21:25, 25:20, 17:25, 16:14)

MVP: Dawid Konarski (Warta)

Poniedziałek, 24.01.

GKS Katowice - LUK Lublin 3 : 1 (25:20, 25:17, 23:25, 27:25)

MVP: Tomas Rousseaux (GKS)

 

Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom 3 : 0 (25:13, 25:23, 25:17)

MVP: Karol Urbanowicz (Trefl)

 

Tabela:

 

  1.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

16

46

48:8

1371:1133

  2.

Jastrzębski Węgiel 

17

43

46:14

1448:1230

  3.

PGE Skra Bełchatów

17

37

45:26

1619:1526

  4.

Aluron Zawiercie

17

35

40:25

1493:1462

   5.

Projekt Verva Warszawa

15

29

35:26

1400:1342

 6.

Asseco Resovia Rzeszów 

17

27

33:29

1418:1394

 7.

Indykpol AZS Olsztyn

16

24

31:30

1338:1355

8.

GKS Katowice

16

20

27:34

1346:1411

 9.

LUK Lublin  

17

17

25:40

1425:1498

10.

Trefl Gdańsk

16

16

22:33

1215:1258

11.

Cuprum Lubin

16

15

24:39

1401:1479

12.

Cerrad Czarni Radom 

15

13

17:37

1146:1299

13.

Ślepsk Malow Suwałki 

16

13

18:39

1282:1357

14. 

Stal Nysa

17

7

17:48

1369:1527



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zestaw par 18. kolejki:

Czwartek, 27.01.

Cuprum Lubin - Warta Zawiercie 17:30

Piątek, 28.01.

Cerrad Enea Czarni Radom - Ślepsk Malow Suwałki 17:30

Sędzia: Mariusz Gadzina (podkarpackie)

Stal Nysa - Trefl Gdańsk 20:30

Sobota, 29.01.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Skra Bełchatów 14:45

LUK Lublin - Projekt Warszawa 20:30

Niedziela, 30.01.

AZS Olsztyn - GKS Katowice 14:45

rozegrany awansem 16.01.

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów  3 : 1 (26:24, 25:23, 20:25, 25:19)

MVP: Trevor Clevenot (JW)

 

Zaległe mecze 13. kolejki

Środa, 25.02.22

AZS Olsztyn – Trefl Gdańsk 17:30

Niedziela, 1.03.22

GKS Katowice – Ślepsk Suwałki 17:30

Zaległe mecze 15. kolejki

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Czarni Radom - przełożony na inny termin (Covid 19 w zespole Czarnych)

Cuprum Lubin - Projekt Warszawa - przełożony na inny termin (Covid 19 w zespole Projekt)

Zaległe mecze 16. kolejki

Czarni Radom - Resovia Rzeszów

Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa



udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.07.2022 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.6546 4.7486
USD 0.00% 4.4119 4.5011
GBP 0.00% 5.4029 5.5121
CHF 0.00% 4.7033 4.7983
05.12.2022

Praca na budowie

04.12.2022

PROMOTORKI

03.12.2022

Pasy transportowe

02.12.2022

Sprzedam garaż

Dodaj nowe ogoszenie