31.10.2015

Ślepsk - SMS PZPS Spała 3:1

5. kolejka I ligi siatkarzy Ślepsk Suwałki - SMS PZPS I Spała 3:1 (26:24, 25:17, 18:25, 25:19). MVP meczu został Vitalij Szczytkov. Dziękujemy za śledzenie tej relacji zapraszamy na następną za tydzień, kiedy to Ślepsk podejmie Camper Wyszków

Ślepsk: 1. Jakub Urbanowicz, 2. Vitalij Shchitkov, 3. Maciej Mendak, 6. Krzysztof Zapłacki, 7. Tomasz Wasilewski, 8. Kacper Gonciarz, 9. Krzysztof Andrzejewski (libero), 10. Adrian Hunek (K), 12. Łukasz Rudzewicz, 15. Wojciech Winnik, 16. Kamil Lewiński

SMS PZPS 1 Spała: 2. Bartosz Kwolek, 3. Jakub Kachnowski, 4. Łukasz Kozub, 9. Michał Godlewski, 13. Mateusz Masłowski (L), 14. Damian Domagała, 17. Dawid Woch, 18. Tomasz Fornal, 19. Jakub Szymański, 23. Norbert Huber, 10 Ziobrowski, 11. Droszyński

Sędziują: Marcin Walerzak (I), Marek Kaleński (II, obaj warmińsko-mazurskie); kwalifikator: Zbigniew Tadej (Łódź)

I set: 0:0, 4:2,  5:5, 8:6 Urbanowicz o blok, pierwsza przerwa techniczna, 10:7, 12:8 Kwolek zablokowany przez Rudzewicza i Zapłackiego, czas dla SMS-u, 13:10, 16:13 Hunek obija blok, druga przerwa techniczna, 18:14 Winnik po bloku, 20:15 zablokowany Ziobrowski, drugi czas dla SMS-u, 20:17 Kwolek zagrywką, czas dla Ślepska,22:18 Huber zagrywa w siatkę, 22:21 autowy atak Urbanowicza, drugi czas dla Ślepska, 24:24 zablokowany Zapłacki, 26:24 siatka bloku SMS-u

II set - 0:0, 4:2 atak za antenką, 6:4 przesunięta krótka Hunka, 8:6 niesiona piłka SMS-u i przerwa techniczna, 12:10 po przekątnej Winnik,16:13 Kochanowski zagrywa w aut, druga przerwa techniczna, 19:13 krótka Rudzewicza, czas dla SMS-u, 22:13 Domagała po przekątnej w aut, 24:17 Domagała do szóstej strefy, czas dla Ślepska, 25:17 Urbanowicz kończy seta

III set - 0:0, 3:6 Fornal obok bloku, 6:8 podwójne odbicie Winnika, przerwa techniczna, 8:9 Urbanowicz po taśmie w boisko, 11:11 as Zapłackiego, czas dla SMS-u, 14:16 kolejna skandaliczna decyzja sędziego po ataku SMS-u piłka ww aucie, ale sędzia Walerzak widzi ja w ... boisku, 17:20 i jeszcze raz, czas dla Ślepska, 18:24 Kwolek zagrywką, za Rudzewicza Wasilewski, czas dla Ślepska, 18:25 Huber kończy seta

IV set - 0:0, 3:3 plas Urbanowicza, 7:4 Ziobrowski po skosie w aut, czas dla SMS-u, 8:5 krótka Hunka, przerwa techniczna, 10:5 plas - as Urbanowicza, 13:7 na pojedynczym bloku bezbłędny Winnik, czas dla SMS-u, 16:9 Winnik o ręce Fornala, druga i mamy nadzieję ostatnia w tym meczu przerwa techniczna, 16:12 zablokowany Urbanowicz, czas dla Ślepska,18:14 zagrywka w siatkę, 20:15 długą wymianę kończy atak Winnika po przekątnej, 21:18 Ziobrowski, czas dla Ślepska, 25:19 as Rudzewicza, wygrywamy mecz za trzy punkty