13.04.2023

Ślepsk Malow szykuje się do meczu z LUK Lublin i zaprasza do zabawy. Jastrzębski już w półfinale

Z walki czołowej ósemki PlusLigi o mistrzostwo Polski odpadł Trefl Gdańsk, który w ćwierćfinale przegrał już trzy spotkania z wyżej notowanym Jastrzębskim Węglem. W niedzielę o 17:30 w Suwałki Arenie pierwsze starcie w dwumeczu o 9. miejsce z LUKiem Lublin stoczy Ślepsk Malow.

Suwalski klub przygotował niespodziankę dla wszystkich kibiców, którzy pojawią się na ostatnim domowym meczu Biało-Niebieskich  w tym sezonie. 

- Każdy z miłośników siatkówki obecnych na meczu weźmie udział w losowaniu wspaniałych voucherów, przygotowanych wspólnie z partnerami klubu - Kuchnią Tatarską u Alika, Przystankiem Rozmarino i MK Bowling Suwałki – zaprasza Ślepsk Malow. - Nagrodami w loterii będą wspólne obiady i kolacje oraz gra w bowling z wybranym członkiem drużyny. 

Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest zakup biletu na mecz Ślepska Malow Suwałki z LUK Lublin, który odbędzie się 16 kwietnia o godzinie 17:30 w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena" i zajęcie przypisanego do niego miejsca. Wejściówki dostępne są w systemie sprzedaży elektronicznej biletów klubu oraz w kasach, w dniu meczu.

Ćwierćfinały play-off (do 3 zwycięstw):

Asseco Resovia Rzeszów – PSG Stal Nysa 3 : 0 (25:21, 25:18, 26:24)

Asseco Resovia Rzeszów – PSG Stal Nysa 3 : 0 (25:12, 25:23, 25:20)

PSG Stal Nysa – Asseco Resovia Rzeszów 14.04. godz. 17:30

 

Aluron CMC Warta Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn 3 : 0 (25:13, 25:20, 25:21)

Aluron CMC Warta Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn 3 : 0 (25:22, 25:23, 25:21) 

Indykpol AZS Olsztyn – Aluron Warta Zawiercie 15:04. godz.

 

Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk 3 : 0 (25:19, 25:17, 25:18)

Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk 3 : 0 (25:23, 25:12, 25:17) 

Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel 1 : 3 23:25, 27:25, 18:25, 22:25)

Awans do półfinału: Jastrzębski Węgiel 

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Projekt Warszawa 3 : 2 (17:25,  25:20, 25:20, 23:25, 15:10)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Projekt Warszawa 3 : 2 (25:22, 18:25, 17:25, 25:23, 15:13)

Projekt Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 14:04. godz. 20:30

 

O miejsca (dwumecze z ewentualnym złotym setem)

o miejsca 9 -10:

Ślepsk Malow Suwałki – LUK Lublin 16.04. godz. 17:30

LUK Lublin – Ślepsk Malow Suwałki 18:04 godz. 20:30

o miejsca 11-12:

GKS Katowice – Skra Bełchatów 13.04. godz. 20:30

Skra Bełchatów – GKS Katowice 18.04. godz. 17:30

o miejsca 13-14:

Cuprum Lubin – Barkom Lwów 16.04. godz. 17:30

Barkom Lwów – Cuprum Lubin 19:04. Godz. 17:30

15. miejsce Cerrad Enea Czarni Radom

PLUS Ligę opuszcza zespół BBTS Bielsko-Biała, który po rundzie zasadniczej zajął 16. (ostatnie miejsce),

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.14.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
14.04.2024

Hydraulik

14.04.2024

Serwis domowy.

13.04.2024

Kierowca C+E

Dodaj nowe ogoszenie