18.11.2015

Ślepsk Suwałki - Energa Omis Ostrołęka 3:1 - koniec meczu

8. kolejka I ligi Ślepsk Suwałki - Energa Omis Ostrołęka 3:1 (25:22, 25:17, 23:25, 25:18)
MVP meczu został Łukasz Rudzewicz,a już w sobotę Ślepsk gra w Szczecinie z Espadonem

Składy drużyn:

Ślepsk Suwałki: Urbanowicz, Szczytkov, Mendak, 5. Pietkiewicz, Zapłacki, Wasilewski, Gonciarz, Andrzejewski (libero), Hunek (K), Rudzewicz, Winnik, Lewiński;trenerzy: Dima Skoryy (I), Mateusz Kuśmierz (II)

Energa Omis Ostrołęka: Tomczak, Cichocki, Ostrowski, Zimoń, Nowosielski, Obermeler, Faryna, Zalewski (K), Plizga, Szwaradzki, Kołodziej (libero), Szaniawski; trenerzy: Andrzej Dudziec (I), Arkadiusz Piasta (II)

Wyjściowe składy:

Ślepsk: Winnik, Rudzewicz, Zapłacki, Urbanowicz, Hunek, Gonciarz - Andrzejewski (L)

Energa Omis: Zalewski, Cichocki, Obermeler, Faryna, Szaniawski, Nowosielski - Kołodziej (L)

I set 0:0 - zagrywa Ślepsk - Gonciarz:  8:6 Hunek - krótka, przerwa techniczna, 16:12 po prostej Urbanowicz, druga przerwa techniczna, 19:14 Rudzewicz blokuje atak Plizgi, czas dla Energi, 20:18 Plizga o blok, czas dla Ślepska, 23:21 Cichocki w siatkę, czas dla Energi, 25:22 Winnik plas o blok i koniec seta

II set 0:0 zagrywa Energa: 5:2 blok Rudzewicz/Winnik, czas dla Energi, 8:5 autowa zagrywka Obermelera i przerwa techniczna, 16:10 atak Winnika po skosie kończy długą wymianę i mamy drugą przerwę techniczną, 22:16 pojedynczy blok Lewińskiego, drugi czas dla Energi, 25:17 Zapłacki po bloku i koniec drugiego seta

III set 0;0 - zagrywa Ślepsk, 5:8 Faryna o blok, przerwa techniczna, 5:9 nieudany plas Winnika, czas dla Ślepska, 11:11 Ostrowski z drugiej linii w siatkę, czas dla Energi, 16:15 Faryna zagrywa w aut, druga przerwa techniczna, 22:23 Winnik zagrywką

IV set 0:0 zagrywa Energa: 4:0 po skosie Winnik, czas dla Energi, 8:4 Hunek i przerwa techniczna, 9:9 i trzeci, mamy remis i czas dla Ślepska, 13:10 as Gonciarza, czas dla Energi, 16:11 błąd gości i druga, mamy nadzieję ostatnia w tym meczu przerwa techniczna, 22:18 Szaniawski z drugiej linii po przekątnej, czas dla Ślepska, 25:18 Szczytkov zagrywką kończy seta i mecz