15.11.2014

Ślepsk Suwałki - Pekpol Ostrołęka 3:0

8. kolejka I ligi siatkarzy: ŚLEPSK SUWAŁKI - PEKPOL OSTROŁĘKA 3:0 (25:22, 25:19, 25:16)

Wyjściowe składy:

Ślepsk: Makowski - Skrzypkowski, Rudzewicz, Winnik, Modzelewski, Schamlewski - Andrzejewski (libero)

Pekpol: Boruch, Zalewski, Milewski, Wierzbicki, Białek, Obermeler - Saczko (libero)

Jeszcze tylko prezentacja i zaczynamy,

I set 0:0 zagrywa Pekpol

6:8 Zalewski po bloku, przerwa techniczna, a te dwa punty przewagi to dwa autowe ataki Wnnika po skosie

16:15 Obermeler zagrywa w siatkę, druga przerwa techniczna, odrobiliśmy straty, teraz powiększyć przewagę do minimum 2 pkt. i utrzymać do końca seta

25:22 Skrzypkowski po bloku, jakby czytali to co piszemy. Set dla Ślepska, ale to dopiero pierwszy, a żeby zdobyć punkty trzeba wygrać trzy.

16:10 Winnik blok - aut, druga przerwa techniczna

25:16 autowa zagrywka Obermelera kończy seta i mecz. Drugie zwycięstwo Ślepska. MVP meczu - Kamil Skrzypkowski. Najlepszy zawodnik Pekpolu - Rafał Obermeler. Dziękujemy za uwagę, zapraszamy w środę na relację z meczu Avia Świdnik - Ślepsk