10.10.2015

Ślepsk wgrał z Hutnikiem w Krakowie 3:0

II kolejka I ligi siatkarzy HUTNIK KRAKÓW - ŚLEPSK SUWAŁKI 0 : 3 (20:25, 21:25, 15:21). Jak było do przewidzenia brązowi medaliści poprzedniego sezonu, siatkarze Ślepska Suwałki nie dali żadnych szans beniaminkowi Hutnikowi Kraków i wygrali w jego hali zdecydowanie. W ten sposób suwalczanie powetowali straty poniesione przed tygodniem w meczu z GKS Katowice (1:3). Więcej o meczu oraz komplet wyników i tabela wkrótce.

I set: 0:0; 0:2, 3:6, 3:8 po ataku Winnika i pierwsza przerwa techniczna, Ślepsk dobrze gra blokiem, 4:11, 8:13, druga przerwa techniczna przy stanie 10:16 po ataku Zapłackiego;sporo  nieporozumień w zespole gospodarzy, a Ślepsk gra swoją siatkówkę, 15:18;16:19; 18:22; 20:25 po akcji Urbanowicz, był nerwowy moment przy 18:20, ale Ślepsk szybko wrócił o swojej gry.

II set: 0:0; 2:2; 5:5; 6:8 - przerwa techniczna; 7:9; 8:11; 9:12; 13:13; 13:16 i druga przerwa techniczna; 14:19; 15:20; 18:22; 20:23; 21:25 - szarpany set, Hutnik poprawił zagrywkę, ale od 13:13 Ślepsk wziął sprawę w swoje ręce

III set: 2:2; 3:5; 4:8 - przerwa techniczna; 5:9; 7:11; 8:13; 9:14; 9:15;11:16 - druga i, mamy nadzieję, ostatnia w tym meczu przerwa techniczna; 12:18; 12:19; 11:21, 13:23; 15:25, po zagrywce gospodarzy w siatkę

- Mecz zaczęliśmy z wysokiego "C", ale w połowie drugiego seta gospodarze niesieni głośnym dopingiem kibiców zdołali odrobić straty. Nasza odpowiedź była niemal natychmiastowa, odzyskaliśmy przewagę i kontrole nad meczem. Trzeci set to już zdecydowana nasza dominacja. Cieszy zwycięstwo, bo nie do końca znaliśmy rywala i jego możliwości. Ale w naszej grze nie wszystko jeszcze wychodziło tak, jak tego byśmy chcieli. Mamy zatem nad czym pracować przed następnym spotkaniem w Suwałkach z Victorią PWSZ Wałbrzych tuż po zakończonym meczu powiedział nam Wojciech Winnik.