29.04.2016

3. mecz SMS PZPS Spała - Ślepsk 1:3 wynik na bieżąco

3. mecz półfinału play-off SMS PZPS Spała - Ślepsk Suwałki 1:3. W rywalizacji do trzech wygranych SMS PZPS prowadzi 2:1.
Dziękujemy za dziś na kolejną relację zapraszamy już jutro od godz. 12.50

Skład Ślepska: Urbanowicz, Szczytkov, Mendak, Zapłacki, Wasilewski, Gonciarz, Andrzejewski (libero), Hunek (kapitan), Rudzewicz, Winnik, Lewiński, Skrzypkowski

i SMS PZPS Spała: Kwolek, Kochanowski (kapitan), Kozub, Kosiba, Busch, Gruszczyński (libero), Ziobrowski, Droszyński, Niemiec, Masłowski (libero), Domagała, Woch, Fornal, Huber

I set 0:0 - 6:8 po bloku Skrzypkowski i mamy pierwszą przerwę techniczną, 8:11 błąd niesionej piłki, czas dla SMS, 11:13 (a było 8:13) as Kwolka, czas dla Ślepska, 12:16 zablokowany Ziobrowski, druga przerwa techniczna, 17:22 a zagrywką w aut, czas dla Ślepska, 18:25 Winnik i set dla nas

II set 0:0 - 3:8 Droszyński zaatakował piłkę po stronie Ślepska, przerwa techniczna, 4:12 Kochanowski w aut, czas dla SMS, 10:16 Woch zagrywa w siatkę, druga przerwa techniczna, 17:25 blok Hunek/Skrzypkowski i mamy drugiego seta

III set 0:0 - 13;12 (było 9:12) Woch zagrywką, czas dla Ślepska, 16:15 po prostej Ziobrowski, 19:21 Urbanowicz po bloku, czas dla SMS, 22:23 i zagrywa w siatkę, czas dla Ślepska, 24:24 Kwolek obija blok, 25:25 po przekątnej Ziobrowski, 28:26 atak Urbanowicza po antence i ... gramy niestety czwartego seta

IV set 0:0 - 3:7 błąd SMS, czas dla SMS, 3:8 Skrzypkowski/Hunek zatrzymują Ziobrowskiego, przerwa techniczna, 5:8 Winnik wpada na blok, czas dla Ślepska, 14:16 potrójny blok Ślepska, druga przerwa techniczna i oby ostatnia w tym meczu, 20:25 Winnik i po meczu, zostajemy w grze