W niedzielę w Suwałki Arenie rozegrano decydującą fazę turnieju Pucharu Prezesa Podlaskiego ZPN dla rocznika 2015. Zawody dostarczyły wielu sportowych emocji i stały na bardzo wysokim poziomie.
Zwycięzcą turnieju została prowadzona przez trenerów Pawła Cimochowskiego i Arkadiusza Kawałka Akademia Piłkarska Wigry Suwałki (rocznik 2015).
Najpierw suwalski zespół pokonał Koronę Dobrzyniewo 2:0, przegrał z Jagiellonią Białystok 0:3 i wygrał z AMP Białystok 5:0, co dało mu 1. miejsce w grupie eliminacyjnej.
W półfinale Biało-Niebiescy pokonali Talent Białystok 1:0, a w decydującym o końcowym zwycięstwie spotkaniu wygrali z Juniorem Białystok 3:2.
Końcowy ranking turnieju:
1 AP Wigry Suwałki
2 AP Junior Białystok
3 Korona Dobrzyniewo
4 AP Talent Białystok
5 AP Jagiellonia Białystok
6 AS Falcon Sokółka
7 AMP Białystok
8 Warmia Grajewo
Gratulacje dla zawodników, trenerów i wszystkich drużyn za sportową rywalizację!
Źródło i fot. AP Wigry Suwałki








