03.05.2021

Badminton. SKB Litpol-Malow - Hubal Białystok 5:2 i oby tak w finale

W poniedziałek w Suwałkach i Poznaniu rozegrano zaległe mecze ekstraklasy badmintona. W Suwałkach w spotkaniu o miejsca 1 i 2 w rundzie zasadniczej SKB Litpol-Malow zdecydowanie pokonał Hubala Białystok.

W turnieju finałowym (16.05. Warszawa) w półfinale rywalem suwalskiego zespołu będzie ekipa ABRM, a w drugiej parze Hubal zmierzy się z KU AZS UM Łódź. 

Wyniki spotkań 3.05.21:

Suwałki:

SKB LITPOL-MALOW Suwałki - MKS Spartakus Niepołomice  6 : 1     

Michał Sobolewski – Dominik Kwinta 12:15, 7:15

Mateusz Świerczyński Bartosz Wata 15:8, 15:7    

Maria Ulitina – Monika Kania  15:5, 15:2

Ulyana Volskaya – Stanisława Gr uszczyńska  15:3, 15:3

Michał Aleksandrowicz/Michał Sobolewski – Dominik Kwinta, Bartosz Wata 15:13, 15:10

Anastasiya Khomich/Ulyana Volskaya – Stanisława Gruszczyńska/Monika Kania  15:8,  15:4

Łukasz Moreń/Kamila Augustyn – Kamil Korbel/Karolina Gajos  15:14, 15:9

                                                                                                                                

SKB LITPOL-MALOW Suwałki – UKS Hubal Białystok  5 : 2

Mateusz Świerczyński  Krzysztof Jakowczuk 15:11, 15:9

Michał Aleksandrowicz – Adrian Dziółko 4:15, 4:15

Maria Ulitina – Natalia Perminova  14:15, 15:12, 15:5

Anastasiya Khomich – Alesja Zajceva  15:13, 15:11

Łukasz Moreń/Michał Sobolewski – Adrian Dziółko/Paweł Śmiłowski  15:14, 15:8

Anastasiya Khomich/Maria Ulitina – Edyta Rogalska/Alesja Zajceva  15:7, 15:4

Łukasz  Moreń/Kamila Augustyn – Paweł Śmiłowski/Natalia Perminova  12:15,  15:11, 9:15

 

UKS Hubal Białystok - MKS Spartakus Niepołomice  6 : 1                  

Poznań

Arena Hawel CT Academy – UKS Plesbad Pszczyna  4 : 3

ABRM Warszawa - UKS Plesbad Pszczyna  7 : 0

ABRM Warszawa - CT Arena Hawel Academy  6 : 1


Końcowa tabela rundy zasadniczej:

LP.

 Klub

Punkty

wygrane

 porażki

   sety

      lotki

   1.

SKB Litpol-Malow Suwałki

   32

 11

    0

 137:34

 2397:1660

   2.

UKS Hubal Białystok

   29

 10

    1

 132:33

 2313:1614

   3.

KU AZS UM Łódź

   27

   9

    2

 112:56

 2222:1886

   4.

ABRM Warszawa

   23

   8

    3

 104:67

 2238:1931

   5.

CT Arena Hawel Academy

   19

   7

    4

   82:85

 2006:2047

   6.

AZS AGH Kraków

   16

   5

    6 

   83:93

 2102:2239

   7.

OSSM-SMS Białystok

   15

   5

    6

   76:101

 2121:2285

   8.

Sportowa Politechnika Gdańsk

   12

   4

    7

   73:112

 2169:2411

   9.

Unia Bieruń

   10

   3

    8

   73:101

 2083:2204

 10.

MKS Spartakus   Niepołomice

     9

   3

    7

   58:96

 1798:1992

 11.

Badminton School Gdynia

     3

   0

  11

   48:119

 1746:2245

 12.

UKS Plesbad Pszczyna

     2

   1

    9

   39:110

 1459:2071

 

tm, fot. archiwum

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
05.16.2021 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4828 4.5734
USD 0.00% 3.7055 3.7803
GBP 0.00% 5.2084 5.3136
CHF 0.00% 4.0919 4.1745
Dodaj nowe ogoszenie