21.11.2020

Badminton. W II rundzie ekstraligi komplet zwycięstw SKB Litpol-Malow

Z kompletem trzech zwycięstw występ w II rundzie LOTTO Ekstraligi Badmintona w Arenie Poznań zakończyli obrońcy tytułu mistrza Polski zawodnicy SKB Litpol-Malow Suwałki.

W 21 grach podopieczni Jerzego Dołhana przegrali tylko 5 setów, a wygrali aż 40. Więcej o występie i tabelę po dwóch rundach zamieścimy po powrocie ekipy do Suwałk   

Wyniki II rundy:

Poznań:

SKB Litpol-Malow Suwałki - Sportowa Politechnika Gdańsk  7 : 0

Mateusz Świerczyński – Adam Bibik  2:0 (15:8, 15:9)

Ulyana Vokskaya – Emilia Korpus 2:1 (13:15, 15:2, 15:5)

Anastasiya Khomich – Marcelina Franczuk 2:0 (15:9, 15:7)

Łukasz Moreń/Michał Łogosz - Adam Bibik/Jakub Gałązka  2:0 (15:1, 15:10)

Anastasiya Khomich/Karolina Szubert – Aleksandra Paprzycka/Magdalena Witek 2:0 (15:7, 15:8)

Michał Łogosz/Kamila Augustyn - Jakub Gałązka/ Aleksandra Paprzycka  2:0 (15:11, 15:9) 

Michał Sobolewski – Bartosz Grochowski  2:1 (15:13, 6:15, 15:11)

SKB Litpol-Malow Suwałki - Badminton School Gdynia  7 : 0

Michał Sobolewski – Aleksander Dzwonnik  2 : 0 (15:9, 15:9)

Mateusz Świerczyński – Andrzej Niczyporuk  2 : 0 (15:9, 15:8)

Ulyana Vokskaya – Paula Roman  2 : 0 (15:2, 15:8)

Anastasiya Khomich – Marta Gałkowska  2 : 0 (15:6, 15:9)

Łukasz Moreń/Kamila Augustyn – Aleksander Dzwonnik/Karolina Sieciechowicz 2 : 0 (15:6, 15:4)

Łukasz Moreń/Michał Łogosz – Mateusz Dynak/Łukasz Komar  2 : 1 (15:3, 14:15, 15:11)

Anastasiya Khomich/Karolina Szubert – Paula Roman/Karolina Sieciechowicz 2 : 0 (15:4, 15:10) 

SKB Litpol-Malow Suwałki - CT Arena Hawel Academy  6 : 1

Michał Sobolewski – Łukasz Cimosz  2 : 0 (15:11, 15:10)

Mateusz Świerczyński – Maciej Kowalik  2 : 0 (15:12, 15:9)

Michał Łogosz/Karolina Szubert – Łukasz Cimosz/Mariola Hawel  2 : 0 (15:8, 15:10)

Ulyana Volskaya – Maryna Ilynska(Ukraina)  0 : 2 (12:15, 6:15 )

Anastasiya Khomich – Rużana Cybulka  2 : 0 (15:9, 15:9)

Łukasz Moreń/Michał Łogosz – Adrian Jaśkowiak/Maciej Kowalik  2 : 0 (15:11, 15:7)

Kamila Augustyn/Anastasiya Khomich - Rużana Cybulka/ Maryna Ilynska  2 : 1 (11:15, 15:6, 15:10)

Pozostałe wyniki:

CT Arena Hawel Academy - Badminton School Gdynia  5 : 2

CT Arena Hawel Academy - Sportowa Politechnika Gdańsk  6 : 1

Sportowa Politechnika Gdańsk - Badminton School Gdynia  4 : 3

Białystok:

UKS Hubal Białystok - Unia Bieruń  7:0

OSSM-SMS Białystok - UKS Plesbad Pszczyna  5:2

UKS Hubal Białystok - OSSM-SMS Białystok 7 : 0

UKS Plesbad Pszczyna - Unia Bieruń  2 : 5

UKS Hubal Białystok - UKS Plesbad Pszczyna  6 : 1

OSSM-SMS Białystok - Unia Bieruń  5 : 2

Warszawa:

ABRM Warszawa - MKS Spartakus Niepołomice  6:1

KU AZS UM Łódź - MKS Spartakus Niepołomice  5 : 1

ABRM Warszawa – AZS AGH Kraków  4 : 3

KU AZS UM Łódź - MKS Spartakus Niepołomice  5 : 1

Niedziela, godz. 10:00:

ABRM Warszawa - KU AZS UM Łódź

MKS Spartakus Niepołomice - AZS AGH Kraków

W zaplanowanej na 30-31.01.2021 III kolejce, w Suwałkach zagramy z UKS Hubal Białystok i MKS Spartakus Niepołomice.

tm

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Zapraszamy na relację na żywo


Lech II Poznań


Wigry Suwałki

28.11.2020
13:00

Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
11.27.2020 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4282 4.5176
USD 0.00% 3.7429 3.8185
GBP 0.00% 4.9482 5.0482
CHF 0.00% 4.1007 4.1835
27.11.2020

Zatrudnię

Dodaj nowe ogoszenie