04.12.2013

Bądź na gali z piłkarzami

Fani futbolu zapełnią w najbliższy wtorek, 10 grudnia salę koncertowo-teatralną Suwalskiego Ośrodka Kultury. Gościem specjalnym rozpoczynającej się o godz. 17 Piłkarskiej Gali Wigry Suwałki 2013 będzie Jerzy Engel, były selekcjoner reprezentacji Polski.

Na piłkarskie podsumowanie roku, które uatrakcyjnią pokazy mistrza żonglerki i tricków Przemka Mistrzaka ze Szczecinaoraz występ utalentowanego piosenkarza, a zarazem zawodnika klubowej Akademii Kuby Walendykiewicza, zaproszeni są kibice. Bezpłatne wejściówki będą mogli już od piątku odbierać w siedzibie klubu na Stadionie Miejskim przy ul. Zarzecze, w redakcji portalu suwalki24.pl przy ul. Kościuszki 78 A, w Aquparku oraz w centrum rozrywki Fantasy Park.Warto się pospieszyć, bo liczba kart wstępu jest ograniczona.

Rok 2013 jest  jednym z najlepszych w historii Suwalskiego Klubu Sportowego  Wigry i za odniesione w nim sukcesy działacze podziękują we wtorek zawodnikom, trenerom, sponsorom oraz kibicom i sympatykom. W gali wezmą udział piłkarze drużyn seniorskich, zespołów młodzieżowych oraz grup Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki, wśród nich najmłodsza, złożona nawet z pięcioletnich chłopców. Warto będzie obejrzeć filmik, który przypomni najciekawsze fragmenty meczów czołowego dzisiaj zespołu II ligi.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
13.08.2020

Doradca Klienta

13.08.2020

Usługi budowlane

Dodaj nowe ogoszenie