30.04.2018

Berserker’s MMA Team Suwałki. Miłosz Staśkiewicz trzeci w Mistrzostwach Europy [zdjęcia]

Miłosz Staśkiewicz, zawodnik i trener Berserker’s MMA Team Suwałki zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy CBJJP w kategorii do 79 kg purpurowe pasy, przeprowadzonych w Luboniu.

Na najniższym stopniu podium suwalski szkoleniowiec stanął w sobotę, a dzień wcześniej w Kętrzynie prowadził swoich podopiecznych podczas Gali „Walka dla Dawida”. Uczestnicy rywalizowali w charytatywnej imprezie, by pomóc ciężko choremu chłopcu.

Suwalczanie spisali się bez zarzutu. Krystian Bałtrukanis w kategorii 67 kg MMA znokautował przeciwnika w II rundzie. W tej samej fazie pojedynku w kategorii 66 kg MMA, ale przez techniczny nokaut pokonał swojego przeciwnika Michał Jabłoński. Również przez TKO, ale w III rundzie swoja walkę w kategorii 120 kg MMA Damian „Bujak” Bujkowski.

Wyższość rywala, werdyktem sędziów na punkty,  musiał uznać jedynie Krystian Górski, walczący w K1 w kategorii wagowej do 87 kg