18.05.2024

Brązowe medale SAS Sejny w Finale Wojewódzkim Mistrzostw w Minsiatkówce dziewcząt [zdjęcia]

Finał Wojewódzki 30. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Sport Joy Of Moving odbył się w sobotę, 18 maja w Hali Sportowo-Widowiskowej Suwałki Arena.

Zawody rozegrano w czterech kategoriach: dwójek, trójek, czwórek i po raz drugi w historii - w singlach. W zmaganiach wzięły udział najlepsze drużyny dziewcząt województwa podlaskiego, które uzyskały awans do finału w lokalnych turniejach eliminacyjnych .

Aż trzy najlepsze drużyny z każdej kategorii zagrają w Wielkim Finale Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Sport Joy Of Moving w Katowicach, który odbędzie się w dniach 28-30 czerwca. Gratulujemy dziewczętom i życzymy powodzenia!

Kwalifikacje do katowickiego finału, puchary i pamiątkowe medale wręczyli zawodniczkom i trenerom najlepszych zespołów - Dariusz Jaworowski, prezes Podlaskiego Okręgowego Związku Piłki Siatkowej, Marek Klimaszewski, wiceprezes POZPS i trener SUKSS Suwałki, Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki, Beata Harasimowicz, wiceprezes Stowarzyszenia Ślepsk Malow Suwałki oraz Jakub Macyra i Łukasz Rudzewicz, reprezentujący biało-niebieskich. W porannym otwarciu zawodów wziął udział prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz, który dokonał oficjalnego rozpoczęcia turnieju i przywitał wszystkie, obecne w hali uczestniczki rywalizacji.

Jutro (19 maja) swoje mecze rozegrają chłopcy. Początek finałowych zmagań o godzinie 10:00, w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena". Zapraszamy do kibicowania, w szczególności podopiecznym SUKSS Suwałki.

Klasyfikacja końcowa Finału Wojewódzkiego 30. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Sport Joy Of Moving

Kategoria singli dziewcząt

1. ŁAPS Łapy (Maria Suchodolska)

2. UKS Set III Wasilków (Pola Kownacka)

3. Orły Białystok I (Zuzanna Groblewska)

Kategoria dwójek dziewcząt

1. MOSiR Bielsk Podlaski

2. UKS Olimpik Mońki I

3. Sejneńska Akademia Siatkówki 1

Kategoria trójek dziewcząt

1. KS BAS SP 9 1 Białystok

2. UKS Set I Wasilków

3. Sejneńska Akademia Siatkówki 1

Kategoria czwórek dziewcząt

1. KS BAS SP 26 1 Białystok

2. KS BAS SP 9 1 Białystok

3. Sejneńska Akademia Siatkówki 1

Źródło i fot. Ślepsk Malow Suwałki

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.22.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie