14.06.2022

Brazylijskie Jiu Jitsu. Piotr Gajda podwójnym mistrzem Polski, Patryk Gajda dwukrotnie z brązem

Zawodnicy Centrum Sportów Walki Berserkers Team Suwałki wzięli udział w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu Jitsu, rozegranych w Mińsku Mazowieckim.

Aż cztery medale zdobyli bracia Gajdowie. Stoczyli oni łącznie 11 pojedynków, wygrywajÄ…c 9 z nich.

Piotr Gajda zostaÅ‚ podwójnym Mistrzem Polski, zdobywajÄ…c zÅ‚ote medale w kategorii. GI (w kimono) do 82,3 kg oraz w kat No-GI (w spodenkach i rashguard) do 79,5 kg.

Patryk Gajda dwukrotnie stawał na najniższym stopniu podium. Wywalczył brązowe krążki w kat. GI do 91 kg oraz w No-GI do 88 kg.

- Brazylijskie Jiu Jitsu, walka na chwyty bez zadawania ciosów,  zyskuje popularność wraz z rosnÄ…cym zainteresowaniem mieszanymi sztukami walki MMA, w których odgrywa olbrzymiÄ… rolÄ™ – mówi MiÅ‚osz StaÅ›kiewicz, trener Berserkers Team SuwaÅ‚ki. – Znajomość walki na chwyty jest nieoceniona i bardzo pomocna wÅ‚aÅ›nie mundurowym, bez wzglÄ™du na formacjÄ™, w jakiej sÅ‚użą.  UmiejÄ™tność walki w bliskim kontakcie z zastosowaniem dźwigni czy duszeÅ„ daje olbrzymiÄ… przewagÄ™ i pozwala szybko zażegnać konflikt czy zagrożenie. Centrum Sportów Walki zaprasza na swoje maty wszystkich chÄ™tnych do poznania tajników Brazylijskiego Jiu Jitsu – dodaje.

Fot. CSW Berserkers Team SuwaÅ‚ki 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.19.2025 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2226 4.3080
USD 0.00% 3.6134 3.6864
GBP 0.00% 4.8314 4.9290
CHF 0.00% 4.5222 4.6136
Dodaj nowe og³oszenie