09.10.2015

Drugi mecz i ponownie Ślepsk zagra z beniminkiem

W sobotę o godz. 17.00 w Krakowie w 2. kolejce I ligi Ślepsk Suwałki zmierzy się z drugim z beniaminków, a będzie nim UKS Hutnik Kraków. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest brązowy medalista z poprzedniego sezonu, czyli Ślepsk. Relacji live z tego meczu nie będzie. W meczu inaugurującym 2. kolejkę Victoria PWSZ Wałbrzych pokonała 3:2 (24:26, 25:23, 25:23, 20:25, 15:13) AZS Stal Nysa.

Hutnik boryka się z kłopotami finansowymi. Z tego powodu przełożył mecz pierwszej kolejki ze Stalą Nysa. Ze Ślepskiem zagra, ale oznacza to jedynie pierwszy mały kroczek na drodze do finansowej i kadrowej (krakowianie wciąż szukają trenera) stabilizacji.

- Rywal rozpoznany, zespół przygotowany, jedziemy po trzy punkty – twierdzi Dima Skoryy, trener Ślepska. – Jeśli chodzi o pierwszą szóstkę mam jeszcze jeden dylemat, ale muszę rozwiązać go sam, po rozmowach z moim asystentem. Nasz plan pobytu w Krakowie jest taki: w piątek wieczorem spacer po Rynku Głównym, w sobotę o 10.00 rozruch i o 17.00 mecz, a po nim do autokaru i do domu.

Dodajmy, że będzie to 152 mecz Ślepska w rundzie zasadniczej I ligi, a Hutnik 31 rywalem na zapleczu siatkarskiej ekstraklasy (pierwszym był Energetyk Jaworzno, a Ślepsk wygrał mecz 3:1)

UWAGA KIBICE:

Na naszym portalu nie będzie relacji live. Nie przewiduje jej też krakowski klub. Jak poinformowano nas punktowy, bez opisu, wynik meczu będzie można śledzić na Twitterze, ale nie wiadomo czy będzie to relacja punkt po punkcie, czy tylko wyniki do przerw technicznych i końcowy seta.

Postaramy się jednak nawiązać kontakt z kimś, kto będzie na hali i, w miarę możliwości, podawać przynajmniej suchy wynik spotkania.