02.10.2013

Jesienne przełaje SZS w Suwałkach

Znakiem jesieni w lekkoatletyce są zawody przełajowe. Pierwsza taka impreza w tym roku w Suwałkach odbyła się na trasach na starej żwirowni. O mistrzostwo miasta i prawo startu w półfinale wojewódzkim (po 20 w każdej kategorii wiekowej; 10.10.2013 r. w Augustowie na Borkach) rywalizowali młodzi sportowcy ze szkół podstawowych (prawie 300 osób) i gimnazjów (niespełna 150 osób).

Wyniki drużynowe i medaliści indywidualnie

szkoły podstawowe

    Szkoła    dziewczęta MRS    chłopcy    MRS
1.   SP 2      37pkt         4         46 pkt      5
2    SP 4    125 pkt        9       130 pkt      9
3    SP 5      21,5 pkt     2           4 pkt      1
4    SP 6      42 pkt        5         30 pkt      3
5    SP 7      29 pkt        3         39 pkt      4
6    SP 9        0              1         12 pkt      2
7.   SP 10    86,5 pkt     7          81 pkt     7
8    SP 11    75 pkt        6        64,5pkt      6

600 m – 2003 dziewczęta
1.    Żaborowska Anna Maria    SP 4  
2.    Skibicka Martyna    SP 4   
3.    Nerkowska Wiktoria    SP 4 

600 m – 2002 chłopcy
1.    Urbanowicz Kacper    SP 4
2.    Januszanis Piotr    SP 10
3.    Kulbacki Adam    SP 4
  
700 m – 2002 dziewczęta
1.    Perkowska Maryla    SP 10
2.    Szyłkowska Kamila    SP 7 
3.    Chałko Aleksandra    SP 5 

700 m – 2002 chłopcy
1.    Tylenda Jakub    SP 4
2.    Baluta Michał    SP 11 
3.    Wojtanis Kacper    SP 2

800 m – 2001 dziewczęta
1.    Ciruk Joanna    SP 10
2.    Popko Natalia    SP 2
3.    Śniadkowska Gabriela     SP 11
 
800 m – 2000 chłopcy
1.    Rudziewicz Adrian    SP 4  
2.    Kowalski Dawid    SP 4 
3.    Kowalewski Jakub    SP 11


Gimnazja:

    Szkoła    dziewczęta    MRS    chłopcy    MRS
1.   PG 2        48 pkt         2           64 pkt    2
2    PG 3        46 pkt         1           48 pkt    1
3    PG 4       71 pkt          3           74 pkt    3
4    PG 5     114 pkt          6           76 pkt    4
5    PG 7       70 pkt          4         149 pkt    6

Wyniki indywidualne dziewcząt:

1 km – 2000 – kl. I
1.    Laszkowska Angelika    PG 5 
2.    Laszkowska Natalia    PG Raczki    
3.    Sidor Joanna    PG Raczki  

1 km – 1999 – kl. II
1.    Gryc Anna    PG 3   
2.    Morusiewicz Weronika     PG 3
3.    Klejmont Natalia     PG 3

1 km – 1998 – kl. III
1.    Wasilewska Paulina     PG 7 
2.    Zubrzycka Monika    PG 7   
3.    Boguszewska Natalia    PG 7

Wyniki indywidualne chłopców:
1,5 km – 2000 – kl.  I
1.    Stefanowski Damian    PG 4
2.    Wasilewski Mateusz    PG 5
3.    Sztukowski Krzysztof    PG 7 

1,5 km – 1999 – kl. II
1.    Miszkiel Daniel    PG 5  
2.    Borkowski Maciej     PG 4
3.    Skowroński Daniel    PG Raczki

1,5 km – 1998 – kl. III
1.    Raczylo Damian    PG 7  
2.    Wasilewski Piotr     PG 5
3.    Janczulewicz Maciej    PG 7
        


       

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.08.2020 Kupno Sprzedaż
EUR 0.21% 4.5145 4.6057
USD 0.33% 4.1793 4.2637
GBP 0.08% 5.1377 5.2415
CHF 0.24% 4.2741 4.3605
07.04.2020

działka ROD Malwa

Dodaj nowe ogoszenie