29.02.2016

Kickboxing. Trzy medale suwalczan w Wilnie

Z trzema medalami złotym, srebrnym i brązowym z rozegranych w Wilnie Otwartych Mistrzostw Litwy w Kickboxingu wrócili zawodnicy klubu "Panzer Suwałki".

Z siedmiu suwalczan na podium stanęli trzej:

Łukasz Szczodruch wywalczył złoto w kat. -84 kg. senior, zdecydowanie pokonując utytułowanych zawodników z Litwy.

Adam Dubin zdobył srebro w kat. - 94 kg. senior, przegrywając w finale, po wyrównanej walce, z Mistrzem Świata z Polski,

Adrian Rzatkowski kat. - 89 kg w debiucie po przegranym półfinale z zawodnikiem z Polski wywalczył medla brązowy.

Turniej, w którym stratowało też 7suwalczan, stał na bardzo wysokim poziomie, a udział w nim wzięli zawodnicy z: Polski, Litwy, Białorusi, Łotwy, Estonii, Anglii, Słowacji, Rosji, Macedonii i Mołdawii.