W sobotę, 14 marca zakończyły się kilkumiesięczne zmagania o Puchar Kalwarii w koszykówce. W dużym finale zespół Mangida pokonał drużynę Jungenas 79:66 i zdobył Wielki Puchar.
Koszykarze z Puńska walczyli zaś o trzecie miejsce. Tym razem nie udało się jednak stanąć na podium. Drużyna VYTIS - MASAŽO NAMAI pokonała puńszczan 80:67. Tym samym drużna z Puńska zajęła 4. miejsce w rozgrywkach, w których brało udział osiem drużyn.
Gratulujemy chłopakom z Puńska, choć pewnie sami czują niedosyt, bowiem przez spory czas rozgrywek plasowali się na trzecim miejscu.
Koszykarze z Puńska grali ze zmiennym szczęściem. Przed tygodniem przegrali 65:88 z drużyną MANGIDA, która w sobotę sięgnęła po mistrzostwo Kalwarii. Pod koniec lutego puńszczanie pokonali SSA 88:72, a w pierwszej rundzie wygrali z nią 95:67.
Drużyna z Puńska wygrała także z 98ERS 66:54, z VYTIS–MASAŽO NAMAI 84:82 oraz drużynę z Kalwarii VIETINIAI 94:64. Charakter pokazała też czwartej kwarcie starcia z drużyną Raudeniszkiai, zwyciężyła 92:88.
WYG
Źródło i fot:VŠĮ Kalvarijos Sportas








