Koszykówka. Mistrzostwa Suwałk gimnazjalistów

KOMUNIKAT  ORGANIZACYJNY

Mistrzostw Suwałk w koszykówce

Chłopców Szkół Gimnazjalnych

W dniu 15.01.2013 r. o godz. 9.00 odbędą się Mistrzostwa Suwałk w koszykówce chłopców Szkół Gimnazjalnych. Zgłosiło się 8 zespołów, w związku z tym zostały one podzielone na dwie grupy.

Gospodarzem grupy I jest Gimnazjum nr 3 (ZS 2) i tam zagrają: Gimnazjum nr 1, 2, 3 i GMK.

Gospodarzem grupy II jest Gimnazjum nr 6 (ZS 7) i tam zagrają: Gimnazjum nr 4, 5, 6,  7.

W grupach mecze rozgrywane będą systemem „każdy z każdym”.  Czas gry: 4 x 7  minut z 5 minutową przerwą po drugiej kwarcie i 1 minutowe po pierwszej i trzeciej. Dogrywka 5 minut . Rzuty wolne są wykonywane za każdy faul obrońców po czwartym faulu drużyny w każdej kwarcie.
W każdej kwarcie zespół ma prawo do 1-minutowej przerwy. W czwartej kwarcie dodatkowo jeszcze jedną.

Do finału awansują po dwa najlepsze zespoły z grupy.
Finał rozegrany zostanie 17.01.2013r. o godz. 9.00 w Gimnazjum nr 3 systemem „każdy z każdym” z zaliczonym meczem z grupy.
Do półfinału wojewódzkiego awansują dwa pierwsze zespoły.
Pozostałe przepisy gry zgodnie z kalendarzem PW SZS.
Obowiązuje zmiana obuwia.

Bardzo proszę o dostarczenie zgłoszenia w dniu zawodów z podpisem dyrektora i grupami wf.