14.11.2015

Krispol Września - Ślepsk Suwałki 2:3

I liga siatkarzy, 7. kolejka: Krispol Września - Ślepsk Suwałki 2:3 (25:18, 17:25, 20:25, 25:23, 12:15). Dziękujemy za śledzenie naszej relacji, na następną z Wrześni zapraszamy jutro od 17.00 a będzie to spotkanie V rundy Pucharu Polski.

Składy drużyn:

Krispol: Szymański, Kurak, Banasiak, Iglewski, Jasiński, Torzewski, M`Baye, Olczyk, Kurpiewski,  Dębiec (libero), Zrajkowski; trener; Sławomir Gerymski

Ślepsk: Urbanowicz, Szczytkov, Mendak, Pietkiewicz, Zapłacki, Wasilewski, Gonciarz, Andrzejewski (libero), Hunek (Kapitan), Rudzewicz, Winnik, Lewiński; trenerzy: Dima Skoryy (I), Mateusz Kusmierz (II)

Wyjściowe szóstki:

Krispol: Karpiewski, Olczyk, Jasiński, Dobosz, Szymeczko, Zrajkowski - Dębiec

Ślepsk: Urbanowicz, Szczytkov, Zapłacki, Hunek, Rudzewicz, Winnik - Andrzejewski

I set: 0:0, 8:6 Dobosz po bloku, przerwa techniczna; 14:8 Dobosz, czas dla Ślepska, 16:9 Jasiński z drugiej linii i druga przerwa techniczna, 22:14 Karpiewski z drugiej linii, chociaż był potrójny blok, drugi czas dla Ślepska, 23:18 as Urbanowicza, czas dla Krispolu, 25:18 blok na Zapłackim kończy seta

II set 0:0: 3:7, żółte kartki dla Dębca i Winnika, czas dla Krispolu, 4:8 krótka Rudzewicza i pierwsza przerwa techniczna, 4:11 Hunek, drugi czas dla Krispolu, 8:15 Zapłacki i druga przerwa techniczna, 17:25 Zapłacki do szóstej strefy i mamy remis w meczu 1:1

III set 0:0, 8:7 Hunek zagrywa w siatkę, przerwa techniczna,  8:10 Zapłacki po skosie do trzeciej strefy, czas dla Krispolu, 15:16 Dobosz zagrywa w aut, przerwa techniczna, 15:18 siatka bloku Krispolu, czas dla gospodarzy, 20:25 Olczyk zagrywa w siatkę i Ślepsk obejmuje prowadzenie 2:1

IV set 0:0, 6:8 po przekątnej Urbanowicz, przerwa techniczna, 14:12 po przekątnej Jasiński, czas dla Ślepska, 16:15 zagrywka Winnika w siatkę, przerwa techniczna, 22:20 Urbanowicz przy ataku z drugiej linii przekracza 3 metr, czas dla Ślepska, 23:23 Urbanowicz, na arty ale skutecznie, czas dla Krispolu, 25:23 i Urbanowicza, mamy remis i piąty set przed nami

V set 0:0, 3:5 pojedynczy blok Hunka, też bez zastrzeżeń sędziów (???), czas dla Krispolu (wcześniej na 2:2 czerwona kartka dla Zapłackiego), 5:8 blok Urbanowicza, przerwa techniczna, zmiana stron, 8:10 autowy blok Ślepska i czas dla suwalczan, 12:14 Karpiewski obija blok, czas dla Ślepska, 12:15 Urbanowicz obija blok kończąc w ten sposób seta i mecz, mamy dwa punkty