17.09.2023

Narciarstwo wodne. Tytuły i medale suwalczan i augustowian w mistrzostwach Polski za wyciągiem

W sosnowieckim ośrodku sportów wodnych Wake Zone Stawiki rozegrano Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Wodnym za Wyciągiem w kategorii Open oraz w kategoriach juniorskich i seniorskich. Do czempionatu zgłosiło się kilkudziesięciu zawodników. Poznajcie medalistów.

Do czempionatu zgłosiło się kilkudziesięciu zawodników, wśród nich narciarze UKS Na-Wa Suwałki, Sparty Augustów i MOS Augustów, którzy stawali na wszystkich stopniach podium. Poznajcie medalistów.

Medaliści MP w Narciarstwie Wodnym za Wyciągiem - Sosnowiec, 16-17.09.2023r.


Kategoria Open kobiety – slalom


1. Polkowska Zuzanna (MOS Augustów) 5,00/55/14.25

2. Janik Oliwia (ZEFIR Bytom) 3,50/55/16.00

3. Jaroszewska Izabela (SUNAL Przyjezierze) 3,00/55/16.00

Kategoria Open mężczyźni – slalom

1. Kazek Dawid (ZEFIR Bytom) 3,00/58/12.00

2. Siedlarski Jakub (ZEFIR Bytom) 6,00/58/14.25

3. Borysewicz Kamil (SPARTA Augustów) 4,00/58/16.00

Kategoria U15 dziewczęta – slalom

1. Olejnik Zofia (MOS Augustów) 3,00/55/18.25

2. Żuk Maja (UKS NA-WA) 4,50/52

3. Witek Roksana (ZEFIR Bytom) 5,00/46

Kategoria U15 chłopcy – slalom

1. Mikulski Emil (UKS NA-WA) 5,00/55/18.25

2. Zieliński Filip (KNW Jaworzno) 4,25/46

3. Solecki Jakub (MOS Augustów) 4,25/46

Kategoria U19 kobiety – slalom

1. Szumańska Emilia (ZEFIR Bytom) 1,50/55/13.00

2. Bartoszewska Ewa (ZEFIR Bytom) 2,25/34

Kategoria U19 mężczyźni – slalom

1. Klukowski Kacper (MOS Augustów) 4,25/58/18.25

2. Wycisk Mateusz (ZEFIR Bytom) 3,00/58/18.25

3. Rekuć Juliusz (MOS Augustów) 5,50/49

Kategoria Senior 1 mężczyzn – slalom

1. Drewiczewski Jarosław (KSW FARWATER) 2,50/55/16.00

2. Krzywicki Mariusz (UKS NA-WA) 5,50/52

3. Kędrak Michał (KNW Jaworzno) 5,00/52

***



 

Kategoria Open kobiety – jazda figurowa

1. Wróblewska Justyna (ZEFIR Bytom) 2030

2. Polkowska Zuzanna (MOS Augustów) 1800

3. Janik Oliwia (ZEFIR Bytom) 1670

Kategoria Open mężczyźni – jazda figurowa

1. Kazek Dawid (ZEFIR Bytom) 5620

2. Pieczonka Bartosz (ZEFIR Bytom) 5530

3. Siedlarski Jakub (ZEFIR Bytom) 4220

Kategoria U15 dziewczęta – jazda figurowa

1. Witek Roksana (ZEFIR Bytom) 2130

2. Drewiczewska Lena (ZEFIR Bytom) 1950

3. Olejnik Zofia (MOS Augustów) 920

Kategoria U15 chłopcy – jazda figurowa

1. Drewiczewski Jakub (ZEFIR Bytom) 3750

2. Zieliński Filip (KNW Jaworzno) 1100

3. Brzeziński Igor (Sunal Przyjezierze) 990

Kategoria U19 kobiety – jazda figurowa

1. Bartoszewska Ewa (ZEFIR Bytom) 2650

2. Szumańska Emilia (ZEFIR Bytom) 2340

3. Koszycka Gabriela (SPARTA Augustów) 2170

Kategoria U19 mężczyźni – jazda figurowa

1. Szumański Ksawery (ZEFIR Bytom) 3820

2. Wycisk Mateusz (ZEFIR Bytom) 3320

3. Witek Wiktor (ZEFIR Bytom) 1770

Kategoria Senior 1 mężczyzn - jazda figurowa

1. Drewiczewski Dariusz (Dąbrowski KNWiW) 1820

2. Drewiczewski Jarosław (KSW FARWATER) 1540

3. Kędrak Michał (KNW Jaworzno) 1260

***

 

Kategoria Open kobiety – skoki

1. Polkowska Zuzanna (MOS Augustów) 35,1m

2. Janik Oliwia (ZEFIR Bytom) 29,5m

3. Gogola Anna (WAKE ZONE Stawiki) 28,1m

Kategoria Open mężczyźni – skoki

1. Siedlarski Jakub (ZEFIR Bytom) 55,0m

2. Borysewicz Kamil (SPARTA Augustów) 52,9m

3. Pieczonka Bartosz (ZEFIR Bytom) 43,3m

Kategoria U15 dziewczęta – skoki

1. Witek Roksana (ZEFIR Bytom) 22,5m

2. Olejnik Zofia (MOS Augustów) 20,6m

3. Rułkowska Zofia (MOS Augustów) 13,1m

Kategoria U15 chłopcy – skoki

1. Drewiczewski Jakub (ZEFIR Bytom) 31,4m

2. Domaszewski Oskar (SPARTA Augustów) 23,9m

3. Solecki Jakub (MOS Augustów) 19,8m

Kategoria U19 kobiety – skoki

1. Koszycka Gabriela (SPARTA Augustów) 30,1m

2. Bartoszewska Ewa (ZEFIR Bytom) 28,8m

3. Szumańska Emilia (ZEFIR Bytom) 18,5m

Kategoria U19 mężczyźni – skoki

1. Wycisk Mateusz (ZEFIR Bytom) 38,4m

2. Klukowski Kacper (MOS Augustów) 33,1m

3. Szumański Ksawery (ZEFIR Bytom) 31,6m

Kategoria Senior 1 mężczyzn – skoki

1. Drewiczewski Jarosław (KSW FARWATER) 22,2m

2. Krzywicki Mariusz (UKS NA-WA) 5,6m

***

Kategoria Open kobiety – trójkombinacja

1. Polkowska Zuzanna (MOS Augustów) 2886,70

2. Janik Oliwia (ZEFIR Bytom) 2285,72

3. Gogola Anna (KS WAKE ZONE Stawiki) 2291,11

Kategoria Open mężczyźni – trójkombinacja

1. Siedlarski Jakub (ZEFIR Bytom) 2956,52

2. Pieczonka Bartosz (ZEFIR Bytom) 1793,06

3. Oborski Konrad (MOS Augustów) 1612,43

Kategoria U15 dziewczęta – trójkombinacja

1. Witek Roksana (ZEFIR Bytom) 2607,17

2. Olejnik Zofia (MOS Augustów) 2568,08

3. Zamykal Lena (ZEFIR Bytom) 1369,66

Kategoria U15 chłopcy – trójkombinacja

1. Drewiczewski Jakub (ZEFIR Bytom) 2000,00

2. Domaszewski Oskar (SPARTA Augustów) 1376,07

3. Zieliński Filip (KNW Jaworzno) 1296,86

Kategoria U19 kobiety – trójkombinacja

1. Bartoszewska Ewa (ZEFIR Bytom) 2588,60

2. Szumańska Emilia (ZEFIR Bytom) 2339,80

Kategoria U19 mężczyźni – trójkombinacja

1. Wycisk Mateusz (ZEFIR Bytom) 2842,08

2. Klukowski Kacper (MOS Augustów) 2216,54

3. Szumański Ksawery (ZEFIR Bytom) 1833,26

Kategoria Senior 1 mężczyzn – trójkombinacja

1. Drewiczewski Jarosław (KSW FARWATER) 3000,00

2. Krzywicki Mariusz (UKS NA-WA) 1166,17

 

Źródło i fot. Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
10.03.2023 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
03.10.2023

mieszkanie

03.10.2023

Sprzedam

02.10.2023

Kierowca kat. C+E

Dodaj nowe ogoszenie