18.10.2020

Okręgowa piłka. Czarny weekend Wigier II i Grabu, udany dla Sparty, remisowy dla Polonii i Sejn

Na piłkarskim boisku Wigry II uległy w Białymstoku Hetmanowi 0:5, a Grab Janówka przegrał w Knyszynie aż 0:8. Suwalski zespół w tabeli IV ligi zajmuje ostatnie, 17 miejsce, na którym pozostanie przynajmniej przez dwa najbliższe tygodnie.

Bilans sobotnio-niedzielnych  spotkań naszych drużyn w rozgrywkach na szczeblu okręgu to: 1 zwycięstwo - Sparty Augustów, dwa remisy - Pomorzanki Sejny i Polonii Raczki oraz dwie wysokie porażki 0:5 Wigier II z Hetmanem i aż 0:8 Grabu w Knyszynie. 

KEEZA IV liga 

Wyniki 13. kolejki:

Sobota, 17.10.

Orzeł Kolno - Sparta Augustów  2 : 5  (1:2)

Gole dla Sparty: Stasiński 3, Zaniewski i Salik po 1           

Cresovia Siemiatycze - ŁKS 1926 Łomża  0 : 3     

Warmia Grajewo - Dąb Dąbrowa Białostocka  3 : 1        

Krypnianka Krypno - MKS Mielnik  4 : 0

Niedziela, 18.10.

Hetman Białystok - Wigry II Suwałki  5 : 0 

MOSP Białystok - Tur Bielsk Podlaski  1 : 3        

Promień Mońki - Wissa Szczuczyn 1 : 0

KS Michałowo - Sparta 1951 Szepietowo  - odwołany

Pauzował: Sokół 1946 Sokółka.

 

Tabela: 

 

  1.

Tur Bielsk Podlaski

11

31

48:8

  2.

Wissa Szczuczyn

12

28

32:10

  3.

KS Michałowo

11

27

36:18

  4.

Promień Mońki

13

27

42:18

  5.

Warmia Grajewo

12

26

26:11

  6.

Krypnianka Krypno

12

24

33:25

  7.

ŁKS 1926 Łomża

12

23

28:14

  8.

Hetman Białystok

12

19

29:24

  9.

Sokół 1946 Sokółka

12

16

21:26

10.

MKS Mielnik

13

12

13:37

11.

Orzeł Kolno

12

11

24:33

12.

Dąb Dąbrowa B-stocka

12

10

12:36

13.

Cresovia Siemiatycze

12

10

19:31

14.

Sparta 1951 Szepietowo

11

  9

14:25

15.

Sparta Augustów

12

  9

15:40

16.

MOSP Białystok

12

  8

15:23

17.

Wigry II Suwałki

13

  7

21:49

 

 

Zestaw par 14. kolejki, 24-25.10.

Sobota, 24.10.

Wissa Szczuczyn - Orzeł Kolno  11:00

Sparta Augustów - MOSP Białystok  13:00

Dąb Dąbrowa Białostocka - KS Michałowo  14:00 

Sparta 1951 Szepietowo - Krypnianka Krypno  15:00

Tur Bielsk Podlaski - Cresovia Siemiatycze  15:00             

ŁKS 1926 Łomża - Warmia Grajewo  19:26           

Niedziela, 25.10.

MKS Mielnik - Hetman Białystok  13:00    

Sokół 1946 Sokółka - Promień Mońki  14:00

Pauzują: Wigry II Suwałki

 

Zaległy mecz 12. kolejki, 15.11.

Tur Bielsk Podlaski – Orzeł Kolno  12:00

 

 

KEEZA Klasa okręgowa:

Wyniki 13. kolejki

Sobota, 17.10

Magnat Juchnowiec Kościelny - Rudnia Zabłudów   0 : 0

Orlęta Czyżew - Pomorzanka Sejny  0 : 0

Narew Choroszcz - Puszcza Hajnówka  1 : 3          

Niedziela, 18.10.

UM Krynki - Jasion Jasionówka  6 : 0

Korona Dobrzyniewo Duże - Czarni Czarna Białostocka  1 : 1

Piast Białystok - Bocian Boćki  1 : 1

Tur II Bielsk Podlaski - Hetman Tykocin  0 : 7

KS Śniadowo - Kora Korycin  - na prośbę gości Podlaski ZPN przełożył na 15.11.

KS Grabówka - Unia Ciechanowiec  - przełożony na inny termin

 

Tabela: 

 

 1.

Puszcza Hajnówka

13   

37

60:11

 2.

KS Grabówka

12

33

46:9

 3.

Czarni Czarna Białostocka

14

28

31:9

 4.

Orlęta Czyżew

13 

24

31:14

 5.

UM Krynki

13

23

30:15

 6.

Pomorzanka Sejny

13

22

30:13

 7.

Rudnia Zabłudów

13

21

20:15

 8.

Bocian Boćki

14

18

22:29

 9.

Magnat Juchnowiec Kościelny

12

18 

18:21

10.

Piast Białystok

13

17

29:29

11.

KS Śniadowo

12

16

26:22

12.

Narew Choroszcz

13

15

20:37

13.

Hetman Tykocin

13

14

27:31

14.

Korona Dobrzyniewo Duże

13

13 

20:33

15.

Unia Ciechanowiec

12

10

13:33

16.

Tur II Bielsk Podlaski

13

10

13:32

17.

Kora Korycin

11

  7

13:37

18.

Jasion Jasionówka

12

  0

  5:64

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zestaw par 14. kolejki,

Sobota, 24.10.

Pomorzanka Sejny - Narew Choroszcz  14:00

Rudnia Zabłudów - UM Krynki  15:00       

Piast Białystok - Orlęta Czyżew  19:00

Niedziela, 25.10.

Kora Korycin  - KS Grabówka  13:00          

Puszcza Hajnówka - Magnat Juchnowiec Kościelny  13:00

Bocian Boćki  - Hetman Tykocin  14:00

Unia Ciechanowiec - Korona Dobrzyniewo Duże  14:00   

KS Śniadowo - Jasion Jasionówka  14:00

Czarni Czarna Białostocka - Tur II Bielsk Podlaski   15:00

 

Zaległy mecz z 12. kolejki

Magnat Juchnowiec Kościelny - Jasion Jasionówka  - 27.10 g. 19:00

Zaległy mecz 8. kolejki

Kora Korycin  - Piast Białystok  15.11. g. 13:00

 

KEEZA A KLASA GR. II

Wyniki 9. kolejki:

Sobota, 17.10

Polonia Raczki - Biebrza Goniądz  1 : 1   

- Mecz z Polonią był bardzo wyrównany. Pierwsze dwadzieścia minut graliśmy zgodnie z założeniami. Potem rywale zaczęli się rozkręcać i coraz bardzie atakowali. Próbowaliśmy odpierać te ataki. jeden z naszych pomocników doznał kontuzji. Pechowo dla nas w czasie doliczonym padł gol - mówi grający trener Biebrzy Goniądz Kamil Wysocki.

Bramkę dla Biebrzy padła w 9 minucie meczu. Na 1:1 w doliczonym czasie gry wyrównał Daniel Jankowski. 

Polonia Raczki: Piotr Kareło, Marcin Świeżyński, Daniel Jankowski, Kacper Galicki, Adam Uździło, Jan Naruszewicz (zmiana na : Damian Siejda w 55 min.), Michał Naruszewicz, Sebastian Jankowski, Michał Gieniul (zmiana - Szymon Kłoczko w 75 min.), Mateusz Burzycki, Marek Stankiewicz.

Jastrząb Knyszyn - Grab Janówka  8 : 0

Niedziela, 18:10.

Pogranicze Kuźnica Białostocka - Sudovia Szudziałowo  4 : 2

Pasja Kleosin - Supraślanka Supraśl  5 : 2    

Włókniarz Białystok  - KS II Wasilków  0 : 6         

Kos 1984 Rutki - GKS Stawiski - przełożony na inny termin

Pauzowała: Wissa II Szczuczyn.

 Tabela: 

 

  1.

GKS Stawiski

 7

21

26:5

  2.

Biebrza Goniądz

 8

17

21:9

  3.

Kos 1984 Rutki

 8

15

25:17

  4.

Polonia Raczki

 8

14

24:8

  5.

Jastrząb Knyszyn

 9

14

21:12

  6.

Wissa II Szczuczyn

 8

13

21:23

  7.

KS II Wasilków

 9

11

14:16

  8.

Pasja Kleosin

 8

11

18:21

  9.

Grab Janówka

 9

10

13:25

10.

Supraślanka Supraśl

 7

  7

  9:22

11.

Włókniarz Białystok

 8

  7

11:25

12.

Pogranicze Kuźnica B-cka

 8

  6

12:20

13.

Sudovia Szudziałowo

 8

  6

10:22

 

 

Zestaw par 10. kolejki

Sobota, 24.10.

Polonia Raczki – Pogranicze Kuźnica Białostocka  14:00

Supraślanka Supraśl - Wissa II Szczuczyn  14:00    

Włókniarz Białystok   - Kos 1984 Rutki  15:00

Niedziela, 25.10.

Biebrza Goniądz - Grab Janówka 13:30

Sudovia Szudziałowo - Pasja Kleosin  14:00

GKS Stawiski - Jastrząb Knyszyn  15:00     

Pauzuje: KS II Wasilków.

fot. archiwum suwalki24.pl

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
10.28.2020 Kupno Sprzedaż
EUR 0.02% 4.5328 4.6244
USD 0.07% 3.8336 3.9110
GBP 0.27% 5.0004 5.1014
CHF 0.04% 4.2262 4.3116
28.10.2020

remont

Dodaj nowe ogoszenie