25.10.2021

Okręgowa piłka. Robert Bartczak strzelał w sobotę i niedzielę, zagrał Przemysław Makarewicz [foto]

Walczące o powrót do IV ligi rezerwy Wigier Suwałki najpierw musiały sobie odjąć trzy punkty, ponieważ zostały ukarane walkowerem, a w niedzielę dopisały komplet po tym, jak rozgromiły 9:0 Pasję Kleosin, outsidera klasy okręgowej.

Nie po myśli Biało-Niebieskich zweryfikowano wynik spotkania 8. kolejki Wigry II Suwałki – Puszcza Hajnówka 5:2 na 3:0 dla Puszczy. Jak poinformował nas Arkadiusz Szczerbowski, trener suwalskiego zespołu, walkower jest karą za niezapłacenie kary finansowej nałożonej na klub za kartki jednego z piłkarzy. 

W meczu 11. kolejki dwa z 9 goli zdobyl Robert Bartczak, ktory dzień wcześniej strzelił dla Wigier zwycięską bramkę na 2:1 w spotkaniu eWiner 2. Ligi z GKS-em Bełchatów.

Oprócz "Barego",  w meczu okregówki z kadry pierwszego zespołu obejrzeliśmy jeszcze Mikolłja Randaka, Bartosza Prętnika, Piotra Słowikowskiego, Krystiana Ogrodowskiego i Kacpra Gruszczyńskiego.

W zespole z Kleosina wystąpił zaś Przemysław Makarewicz, wychowanek i wieloletni zawodnik Wigier, dzisiaj szkoleniowiec najmłodszych białostockich piłkarzy.

Fot. Filip Dudanowicz

 

Klasa okręgowa

Wyniki 11. kolejki, 

Sparta Augustów - GKS Stawiski  5 : 2 (2:2)

Gole: Paweł Krupiński 4, Radosław Ołów 38, Paweł Stasiński 58, Rafał Szybajło 69 i 83 – Adrian Laskowski 8, Tomasz Kiciński 33 

Sparta: Olgierd Salik, Rafał Szybajło, Michał Kossyk, Bartosz Żybura, Radosław Ołów (85. Kacper Jasiński), Paweł Krupiński (70. Filip Niedźwiecki), Paweł Stasiński (80. Kacper Prostko), Fedir Maslov, Michał Dzienis, Kacper Karczewski 

           

Puszcza Hajnówka - Pogoń Łapy  5 : 1

Rudnia Zabłudów - UM Krynki  1 : 1

Piast Białystok - MKS Mielnik  1 : 5

           

Wigry II Suwałki - Pasja Kleosin  9 : 0 (7:0)

Gole: Jakub Kunicki 14, 20, 27 i 37, Robert Bartczak 32 i 41, Mikołaj Randak 44, Sebastian Zackiewicz 57, Filip Kozłowski 88

Żółte kartki: Mateusz Szafran - Łukasz Sobecki

Wigry II:  Piotr Słowikowski  - Marcel Mazalewski, Bartosz Prętnik, Robert Bartczak (46. Bartosz  Bralczyk), Jakub Kunicki, Sebastian Zackiewicz, Mikołaj Randak (46.Mateusz Szafran), Łukasz Kubrak, Kacper Gruszczyński, Filip Kozłowski, Krystian Ogrodowski (46.Adam Minkiewicz),

 

Pomorzanka Sejny - GKS Gródek   2 : 3  (0:1)

Gole: Zbigniew Zawadzki 70, Adam Miszkiel 87 – Jarosław Artemiuk 18, Damian Owerczuk 65, Maciej Szutkiewicz 68

Żółte kartki: Adam Miszkiel, Maciej Szydłowski, Piotr Leszczyński, Jakub Kowalewski - Krzysztof Kondrasiuk, Krzysztof Osypiuk x 2, Damian Owerczuk, Jakub Gąsowski, Przemysław Doroszko (x 2)

Czerwone kartki (za 2 żółte): Krzysztof Osypiuk (Gródek, 55 min.), Przemysław Doroszko (Gródek 88 min.) 

Pomorzanka: Radosław Pachała (68. Kacper Laser), Paweł Kuklewicz (66. Konrad Małkiński), Adam Miszkiel, Maciej Szydłowski, Piotr Leszczyński, Grzegorz Twarowski, Andrzej Forencewicz (57. Marcin Żyliński), Zbigniew Zawadzki, Artur Sawicki, Michał Frydrych (32. Jakub Grablun), Patryk Skupski (Jakub Kowalewski)

  

Orlęta Czyżew - Dąb Dąbrowa Białostocka            4 : 2

Sokół 1946 Sokółka - KS Śniadowo  1 : 1

 

Tabela:

 

  1.

Sparta Augustów

10

 27

31:10

  2.

KS Śniadowo

11

 24

27:13

  3.

Dąb Dąbrowa Białostocka

11

 20

33:21

  4.

Wigry II Suwałki

10

 19

26:11

  5.

Sokół Sokółka

11

 19

22:18

  6.

Rudnia Zabłudów

11

 18

26:15

  7.

UM Krynki

11

 17

27:17

  8.

Puszcza Hajnówka

10

 16

21:19

  9.

GKS Gródek

11

 16

19:24

10.

MKS Mielnik

10

 16

19:16

11.

Piast Białystok

11

 14

17:26

12.

Orlęta Czyżew

10

 12

11:12

13.

GKS Stawiski

11

 10

24:31

14.

Pomorzanka Sejny

10

   7

18:27

15.

Pogoń Łapy

11

   4

13:35

16.

Pasja Kleosin

11

   1

  9:48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaległy mecz z 10. kolejki, środa 27.10. g. 14:00

MKS Mielnik - Wigry II Suwałki 

 

 

Zestaw par 12. kolejki

Sobota, 30.10.

Dąb Dąbrowa Białostocka - Wigry II Suwałki  13:00

Pogoń Łapy - Orlęta Czyżew 14:30

GKS Gródek - Sparta Augustów  14:45  

Rudnia Zabłudów - Pomorzanka Sejny  14:45 

Piast Białystok - Sokół 1946 Sokółka  18:30 

Niedziela, 31.10.

MKS Mielnik - Pasja Kleosin 13:00 

GKS Stawiski - Puszcza Hajnówka  13:00   

KS Śniadowo - UM Krynki  13:45  

 

 

Zaległy mecz

z 6. kolejki 

Orlęta Czyżew – Sparta Augustów

 

A KLASA gr. I

 

Zestaw par 9. kolejki, 

Sobota, 23.10.

Promień II Mońki - Polonia Raczki  2 : 3 (1:1)

Gole: Piotr Radzajewski 17, Jakub Dąbrowski 47 – Sebastian Jankowski 15 i 51, Michał Gieniul 90+3

Żółte kartki: Adrian Wędołowski – Dawid Suchaczewski, Szymon Grzędziński, Marcin Górski, Michał Gieniul, Daniel Jankowski

Polonia: Michał Michałowski – Szymon Grzędziński, Daniel Jankowski, Marcin Świerzyński, Jan Naruszewicz, Michał Gieniul, Filip Szyłak (75.Jarosław Michałowski), Sebastian Jankowski, Michał Naruszewicz, Marcin Górski, Dawid Suchaczewski                                  

Jastrząb Knyszyn - Kora Korycin  0 : 5

Niedziela, 24.10.                                                                                        

Grab Janówka - Wissa II Szczuczyn  0 : 7 (0:2)

Gole: Kacper Ruszczyk 20, Emil Marcinkiewicz 24 i 89, Bartosz Mieczkowski 51, 81 i 83, Krystian Dzięgielewski 80

                                                                                                                    

Jasion Jasionówka - Sudovia Szudziałowo  15:00

Pogranicze Kuźnica Białostocka - Verta Suwałki  16:30                      

Warmia II Grajewo - Biebrza Goniądz przełożony na 11.11. godz. 12:00

 

 

Tabela:

 

  1.

Polonia Raczki

  9

25

 28:11

  2.

Kora Korycin

  9

21

 41:8

  3.

Biebrza Goniądz

  8

18

 32:12

  4.

Jastrząb Knyszyn

  9

18

 23:17

  5.

Wissa II Szczuczyn

  9

17

 28:12

  6.

Promień II Mońki

  9

13

 26:22

  7.

Jasion Jasionówka

  8

12

 28:20

  8.

Verta Suwałki

  8

  7

 13:22

  9.

Grab Janówka

  9

  7

 14:34

10.

Warmia II Grajewo 

  8

  7

 10:11

11.

Sudovia Szudziałowo

  8

  2

   7:33

12.

Pogranicze Kuźnica B-cka

  8

  0

   1:49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zestaw par 10. kolejki, 

Sobota, 30.10.

Polonia Raczki - Biebrza Goniądz  13:00

Kora Korycin - Grab Janówka  14:45

Niedziela, 31.10.

Verta Suwałki - Warmia II Grajewo  11:00

Sudovia Szudziałowo - Pogranicze Kuźnica Białostocka  13:00               

Wissa II Szczuczyn - Jasion Jasionówka  13:00                                         

Promień II Mońki - Jastrząb Knyszyn  13:00

 

Zestaw par 11. kolejki, 6-7.11.

Jastrząb Knyszyn - Polonia Raczki          

Grab Janówka - Promień II Mońki          

Jasion Jasionówka - Kora Korycin   

Pogranicze Kuźnica Białostocka - Wissa II Szczuczyn       

Warmia II Grajewo - Sudovia Szudziałowo

Biebrza Goniądz - Verta Suwałki 

 

Zaległy mecz z 9. kolejki:

Czwartek, 11.11. godz. 12:00

Warmia II Grajewo - Biebrza Goniądz

Zaległy mecz z  4. kolejki,

poniedziałek 27.11. g. 13:00

Puszcza Hajnówka - Pomorzanka Sejny 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.05.2021 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.5487 4.6405
USD 0.00% 4.0122 4.0932
GBP 0.00% 5.3422 5.4502
CHF 0.00% 4.3655 4.4537
05.12.2021

Szukam pracy!!!

Dodaj nowe ogoszenie