22.10.2021

Okręgowa piłka. Sparta, Wigry II, Pomorzanka i Grab u siebie, Polonia i Verta na wyjazdach

W ten weekend kibice naszych drużyn rywalizujących w rozgrywkach na szczeblu okręgu nie będą narzekali na brak emocji.

W sobotę lider, Sparta Augustow podejmie GKS Stawiski (11. m-ce), a w A klasie lidera, Polonię Raczki czeka wyjazdowy mecz w Mońkach. W niedzielę Wigry II Suwałki zmierzą się z Pasją Kleosin, a Pomorzanka Sejny z GKS Gródek. 

W A klasie suwalska Verta zagra w Kuźnicy Białostockiej, a Grab Janówka podejmie rezerwy Wissy Szczuczyn.   

Klasa okręgowa

Zestaw par 11. kolejki, 

Sobota, 23.10.

Sparta Augustów - GKS Stawiski  14:00 

Puszcza Hajnówka - Pogoń Łapy  14:00

UM Krynki - Rudnia Zabłudów  15:15 

Piast Białystok - MKS Mielnik  18:30

Niedziela, 24.10.       

Wigry II Suwałki - Pasja Kleosin  11:00

Pomorzanka Sejny - GKS Gródek  14:00

Orlęta Czyżew - Dąb Dąbrowa Białostocka 14:00

Sokół 1946 Sokółka - KS Śniadowo 14:00

 

Tabela:

 

  1.

Sparta Augustów

  9

 24

26:8

  2.

Dąb Dąbrowa Białostocka

10

 20

31:17

  3.

KS Śniadowo

  9

 20

23:12

  4.

Wigry II Suwałki

  9

 19

22:10

  5.

Sokół Sokółka

  9

 18

21:13

  6.

UM Krynki

10

 16

26:16

  7.

Rudnia Zabłudów

  9

 14

21:14

  8.

Piast Białystok

  9

 14

16:18

  9.

MKS Mielnik

  9

 13

14:15

10.

GKS Gródek

10

 13

16:22

11.

GKS Stawiski

10

 10

22:26

12.

Puszcza Hajnówka

  9

 10

14:23

13.

Orlęta Czyżew

  9

   9

  7:10

14.

Pomorzanka Sejny

  9

   7

16:24

15.

Pogoń Łapy

10

   4

12:30

16.

Pasja Kleosin

10

   1

  9:38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaległy mecz z 10. kolejki, środa 27.10. g. 14:00

MKS Mielnik - Wigry II Suwałki 

 

Zestaw par 12. kolejki, 30-31.10.

MKS Mielnik - Pasja Kleosin           

Dąb Dąbrowa Białostocka - Wigry II Suwałki    

Pogoń Łapy - Orlęta Czyżew           

GKS Stawiski - Puszcza Hajnówka  

GKS Gródek - Sparta Augustów     

Rudnia Zabłudów - Pomorzanka Sejny       

KS Śniadowo - UM Krynki  

Piast Białystok - Sokół 1946 Sokółka          

 

Zaległe mecze

z  4. kolejki, poniedziałek 27.11. g. 13:00

Puszcza Hajnówka - Pomorzanka Sejny 

z 6. kolejki 

Orlęta Czyżew – Sparta Augustów

 

A KLASA gr. I

 

Zaległe mecze

z 6. kolejki:

Polonia Raczki Pogranicze Kuźnica Białostocka  3 : 0 vo

z 7 kolejki:

Warmia II Grajewo - Pogranicze Kuźnica Białostocka 3 : 0 vo


Zestaw par 9. kolejki, 

Sobota, 23.10.

Promień II Mońki - Polonia Raczki  12:00                                             

Jastrząb Knyszyn - Kora Korycin  15:00

Niedziela, 24.10.                                                                                        

Grab Janówka - Wissa II Szczuczyn  14:00                                           

Pogranicze Kuźnica Białostocka - Verta Suwałki  14:00                      

Warmia II Grajewo - Biebrza Goniądz  14:00

Jasion Jasionówka - Sudovia Szudziałowo  15:00

 

Tabela:

 

  1.

Polonia Raczki

  7

19

 22:9

  2.

Biebrza Goniądz

  8

18

 32:12

  3.

Kora Korycin

  7

18

 35:5

  4.

Jastrząb Knyszyn

  8

18

 23:12

  5.

Wissa II Szczuczyn

  8

13

 20:14

  6.

Jasion Jasionówka

  8

12

 28:20

  7.

Verta Suwałki

  8

10

 19:20

  8.

Promień II Mońki

  8

10

 22:25

  9.

Grab Janówka

  8

  7

 14:27

10.

Warmia II Grajewo 

  7

  3

   6:13

11.

Sudovia Szudziałowo

  8

  2

   7:33

12.

Pogranicze Kuźnica B-cka

  6

  0

   1:43

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zestaw par 10. kolejki,  30-31.10.

Polonia Raczki - Biebrza Goniądz                                                          

Verta Suwałki - Warmia II Grajewo

Kora Korycin - Grab Janówka                                                               

Sudovia Szudziałowo - Pogranicze Kuźnica Białostocka                          

Wissa II Szczuczyn - Jasion Jasionówka                                                    

Promień II Mońki - Jastrząb Knyszyn

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.24.2022 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4741 4.5645
USD 0.00% 3.9437 4.0233
GBP 0.00% 5.3827 5.4915
CHF 0.00% 4.3110 4.3980
22.01.2022

Pracownik biurowy

21.01.2022

OKAZJA

Dodaj nowe ogoszenie