16.06.2021

Okręgowa piłka. Wieści z boisk okręgu

We wtorek i środę w IV lidze rozegrano dwa mecze z 33 kolejki oraz zaległy z 20 kolejki. Również w środę zaległy mecz z 32 kolejki zagrali piłkarze okręgówki. W gr. II A klasy ligowe zaległości z 17 kolejki nadrabiano aż na 5 boiskach: w Raczkach Polonia przegrała z liderem GKS Stawiski, a w Kuźnicy Białostockiej tamtejsze Pogranicze pokonało Grab Janówka. W sobotę i niedzielę już pełne kolejki.

KEEZA IV liga

 

Mecze 33. kolejki 

Wtorek, 15.06.

Krypnianka Krypno - ŁKS 1926 Łomża  0 : 0

Środa, 16.06.

MOSP Białystok - Sokół 1946 Sokółka  5 : 0

Zaległy mecz z 20. kolejki: 

KS Michałowo – Promień Mońki  1 : 2

 

Tabela:  

  1.

Wissa Szczuczyn           

31

78

  89:30

  2.

Tur Bielsk Podlaski

31

77

103:22

  3.

Promień Mońki

31

72

  89:37

  4.

ŁKS 1926 Łomża

31

61

  89:34

  5.

Warmia Grajewo

31

60

  66:37

  6.

KS Michałowo

31

50

  84:69

  7.

Krypnianka Krypno      

31

49

  74:62

  8.

Hetman Białystok

30

47

  67:50

  9.

Sparta 1951 Szepietowo

31

39

  53:54

10.

Orzeł Kolno

32

37

  56:75

11.

MOSP Białystok

31

34

  51:60

12.

Cresovia Siemiatycze

31

31

  43:70

13.

Wigry II Suwałki

31

29

  42:85

14.

Sokół 1946 Sokółka

31

27

  43:79

15.

Sparta Augustów

31

24

  41:80

16.

MKS Mielnik

30

20

  31:95

17.

Dąb Dąbrowa B-stocka

31

17

  26:108

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zestaw par 34. kolejki,

Sobota, 19.06. godz. 17.00

Promień Mońki  - MOSP Białystok    

Sokół 1946 Sokółka - Cresovia Siemiatycze

Wissa Szczuczyn - Warmia Grajewo  

Sparta Augustów - KS Michałowo  

Tur Bielsk Podlaski - Krypnianka Krypno   

ŁKS 1926 Łomża - Hetman Białystok         

Dąb Dąbrowa Białostocka - Wigry II Suwałki    

Sparta 1951 Szepietowo - MKS Mielnik

Pauza: Orzeł Kolno.                            

 

KEEZA Klasa okręgowa

 

Zaległy mecz 32. kolejki

Środa, 16.06.

Jasion Jasionówka - KS Grabówka  0 : 4

 

Tabela:

 

 1.

KS Grabówka

31

81

96:19

 2.

Czarni Czarna Białostocka

31

70

69:23

 3.

Puszcza Hajnówka

31

65

95:42

 4.

Piast Białystok      

31

59

91:56

 5.

KS Śniadowo       

31

59

87:45

 6.

UM Krynki

31

51

62:41

 7.

Rudnia Zabłudów

31

47

45:46

 8.

Pomorzanka Sejny

31

47

62:39

 9.

Hetman Tykocin

31

44

75:59

10.

Narew Choroszcz

31

44

60:69

11.

Orlęta Czyżew

31

43

69:62

12.

Magnat Juchnowiec Kościelny

31

39

50:51

13.

Unia Ciechanowiec

31

36

32:71

14.

Tur II Bielsk Podlaski

31

33

45:77

15.

Kora Korycin

31

28

37:92

16.

Korona Dobrzyniewo Duże

31

24 

45:85

17.

Bocian Boćki

31

24

46:86

18.

Jasion Jasionówka

31

  9

16:119

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zestaw par 34. kolejki,

Sobota, 19.06.

Kora Korycin  - Hetman Tykocin  13:00

Rudnia Zabłudów - Korona Dobrzyniewo Duże  15:00 

Pomorzanka Sejny - KS Śniadowo  16:00

Puszcza Hajnówka - KS Grabówka  17:00 

Piast Białystok - UM Krynki 18:30

Niedziela, 20.06.

Unia Ciechanowiec - Czarni Czarna Białostocka  14:00

Bocian Boćki - Narew Choroszcz  14:00     

Orlęta Czyżew - Magnat Juchnowiec Kościelny  16:00

Jasion Jasionówka - Tur II Bielsk Podlaski  17:00   

 

KEEZA A KLASA GR. II

 

Zaległe mecze z 17. kolejki

Środa 16.06. g. 18:30           

Pogranicze Kuźnica Białostocka - Grab Janówka  2 : 1

Sudovia Szudziałowo - Włókniarz Białystok  1 : 3

Polonia Raczki - GKS Stawiski  1 : 2

Biebrza Goniądz - KS II Wasilków  3 : 2   

Wissa II Szczuczyn - Kos 1984 Rutki  3 : 3

 

Tabela:

 

  1.

GKS Stawiski

21

50

67:20

  2.

Biebrza Goniądz

22

44

63:29

  3.

Pasja Kleosin

21

42

45:37

  4.

Wissa II Szczuczyn

22

42

59:49

  5.

Kos 1984 Rutki

22

36

62:50

  6.

Polonia Raczki

22

31

63:32

  7.

Jastrząb Knyszyn

22

31

44:36

  8.

Włókniarz Białystok

23

29

41:60

  9.

KS II Wasilków

22

27

37:38

10.

Pogranicze Kuźnica B-cka

21

25

36:53

11.

Supraślanka Supraśl

22

18

26:61

12.

Grab Janówka

22

16

27:70

13.

Sudovia Szudziałowo

22

16

33:68


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zestaw par 26 kolejki 

Sobota, 19.06. 

Polonia Raczki - KS II Wasilków   15:00

Niedziela, 20.06.

Supraślanka Supraśl - Jastrząb Knyszyn  15:00

Sudovia Szudziałowo - Kos 1984 Rutki  16:00

Włókniarz Białystok - GKS Stawiski  17:00

Biebrza Goniądz - Pasja Kleosin  18:00       

Pogranicze Kuźnica Białostocka - Wissa II Szczuczyn       

Pauza: Grab Janówka.

 

tm, fot. archiwum suwalki24.pl

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.28.2021 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.5447 4.6365
USD 0.00% 3.8472 3.9250
GBP 0.00% 5.3161 5.4235
CHF 0.00% 4.2055 4.2905
Dodaj nowe ogoszenie