09.06.2021

Okręgowa piłka. Zwycięstwa Wigier II i Pomorzanki, porażka Sparty

W 32 kolejce IV ligi Sparta przegrała na własnym boisku, a Wigry II wywiozły 3 punkty z Mielnika, w klasie okręgowej Pomorzanka Sejny pokonała Magnata Juchnowiec Kościelny. Już w sobotę i niedzielę kolejne mecze tym razem również z udziałem drużyn z A klasy.

KEEZA IV liga

Wyniki  32. kolejki

Środa, 9.06.

MKS Mielnik - Wigry II Suwałki  1 : 2

Sparta Augustów - Cresovia Siemiatycze  0 : 1   

Tur Bielsk Podlaski - Warmia Grajewo  4 : 0           

Wissa Szczuczyn - MOSP Białystok   4 : 1

Dąb Dąbrowa Białostocka - Krypnianka Krypno  2 : 6       

Sparta 1951 Szepietowo - Hetman Białystok  2 : 2 

Sokół 1946 Sokółka - Orzeł Kolno  3 : 1 

ŁKS 1926 Łomża - KS Michałowo  3 : 1    

Pauza: Promień Mońki.

 

Tabela: 

 

  1.

Wissa Szczuczyn           

30

75

85:30

  2.

Tur Bielsk Podlaski

30

74

99:22

  3.

Promień Mońki

29

68

85:34

  4.

ŁKS 1926 Łomża

30

60

89:34

  5.

Warmia Grajewo

30

57

62:35

  6.

KS Michałowo

29

50

83:63

  7.

Krypnianka Krypno      

30

48

74:62

  8.

Hetman Białystok

29

44

58:48

  9.

Sparta 1951 Szepietowo

30

39

53:52

10.

Orzeł Kolno

31

36

54:73

11.

Cresovia Siemiatycze

30

31

43:66

12.

MOSP Białystok

30

31

46:60

13.

Sokół 1946 Sokółka

30

27

43:74

14.

Wigry II Suwałki

30

26

40:85

15.

Sparta Augustów

30

24

39:76

16.

MKS Mielnik

30

20

31:95

17.

Dąb Dąbrowa B-stocka

30

17

24:99

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zestaw par 33. kolejki

Sobota, 12.06.

Hetman Białystok - Dąb Dąbrowa Białostocka  16:00

Warmia Grajewo - Sparta Augustów  16:00

Cresovia Siemiatycze - Wissa Szczuczyn  17:00

Orzeł Kolno - Promień Mońki  18:00

Niedziela, 13.06.

Wigry II Suwałki - Sparta 1951 Szepietowo  15:00

KS Michałowo - Tur Bielsk Podlaski  17:00

Pauza: MKS Mielnik.

 

 

KEEZA Klasa okręgowa

 

Wyniki  32 kolejki,

Środa, 9.06.

Pomorzanka Sejny - Magnat Juchnowiec Kościelny  3 : 1

Unia Ciechanowiec - Tur II Bielsk Podlaski  2 : 0

Puszcza Hajnówka – UM Krynki 4:0

Kora Korycin - Korona Dobrzyniewo Duże   3 : 2

Czarni Czarna Białostocka - Hetman Tykocin  2 : 0

Rudnia Zabłudów - KS Śniadowo  2 : 3

Bocian Boćki - Orlęta Czyżew  2 : 3

Piast Białystok - Narew Choroszcz  2 : 0

Jasion Jasionówka - KS Grabówka  przełożony na 16.06. g. 18:45

Tabela:

 

 1.

KS Grabówka

29

77

90:17

 2.

Czarni Czarna Białostocka

30

67

67:22

 3.

Puszcza Hajnówka

30

65

94:40

 4.

Piast Białystok      

30

56

88:54

 5.

KS Śniadowo       

30

56

85:44

 6.

UM Krynki

30

51

62:37

 7.

Rudnia Zabłudów

30

46

43:44

 8.

Pomorzanka Sejny

30

44

58:39

 9.

Orlęta Czyżew

30

43

67:59

10.

Hetman Tykocin

30

41

72:59

11.

Narew Choroszcz

30

41

57:67

12.

Magnat Juchnowiec Kościelny

30

39

48:48

13.

Unia Ciechanowiec

30

36

32:68

14.

Tur II Bielsk Podlaski

30

30

42:76

15.

Kora Korycin

30

28

36:89

16.

Bocian Boćki

30

24

45:84

17.

Korona Dobrzyniewo Duże

30

21 

42:85

18.

Jasion Jasionówka

29

  9

16:112

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zestaw par 33. kolejki,

Sobota, 12.06.

Tur II Bielsk Podlaski - Kora Korycin  15:00

Magnat Juchnowiec Kościelny - Piast Białystok  15:00

Narew Choroszcz - Orlęta Czyżew  16:00

Hetman Tykocin - Unia Ciechanowiec  17:00

KS Grabówka - Rudnia Zabłudów  18:00

Niedziela, 13.06.

UM Krynki - Pomorzanka Sejny  13:00

Jasion Jasionówka - Korona Dobrzyniewo Duże  16:00

Czarni Czarna Białostocka - Bocian Boćki   18:00

KS Śniadowo - Puszcza Hajnówka  18:00

tm, fot. archiwum suwalki24.pl

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.18.2021 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4662 4.5564
USD 0.00% 3.6850 3.7594
GBP 0.00% 5.2026 5.3078
CHF 0.00% 4.0961 4.1789
17.06.2021

Sprzedam ponton

Dodaj nowe ogoszenie