24.10.2021

Okręgowa piłka. Zwycięstwa Wigier II, Sparty, Polonii i Verty, porażki Pomorzanki i Grabu

Weekendowy bilans naszych drużyn rywalizujących na boiskach okręgu podlaskiego w sumie korzystny, bowiem swoje mecze wygrały w okręgówce Wigry II Suwałki i liderująca Sparta Augustów. W A klasie zwycięstwa odniosły Polonia Raczki oraz Verta Suwałki.

Przegrały Pomorzanka w okręgówce i Grab w A klasie.

Niestety, przykra niespodzianka dla Wigier II, które na boisku pokonały 5:2 Puszczę Hajnówka, ale mecz ten zweryfikowano na 3:0  dla ekipy z Hajnówki.     

Klasa okręgowa

Wyniki 11. kolejki, 

Wigry II Suwałki - Pasja Kleosin  9 : 0

Sparta Augustów - GKS Stawiski  5 : 2  (2:2)

Gole: Paweł Krupiński 4, Radosław Ołów 38, Paweł Stasiński 58, Rafał Szybajło 69 i 83 – Adrian Laskowski 8, Tomasz Kiciński 33 

Sparta: Olgierd Salik, Rafał Szybajło, Michał Kossyk, Bartosz Żybura, Radosław Ołów (85. Kacper Jasiński), Paweł Krupiński (70. Filip Niedźwiecki), Paweł Stasiński (80. Kacper Prostko), Fedir Maslov, Michał Dzienis, Kacper Karczewski   

 

Puszcza Hajnówka - Pogoń Łapy  5 : 1

Rudnia Zabłudów - UM Krynki  1 : 1  

Piast Białystok - MKS Mielnik  1 : 5

           

Pomorzanka Sejny - GKS Gródek   2 : 3 (0:1)

Gole: Zbigniew Zawadzki 70, Adam Miszkiel 87 – Jarosław Aetemiuk 18, Damian Owerczuk 65, Maciej Szutkiewicz 68

Żółte kartki: Adam Miszkiel, Maciej Szydłowski, Piotr Leszczyński, Jakub Kowalewski – Jakub Gąsowski, Przemysław Doroszko x 2, Krzysztof Osypiuk, Damian Owerczuk x 2, Krzysztof Kondrusik 

Czerwone kartki: Krzysztof Osypiuk (GKS, 55 min. za 2 żółte), Przemysław Doroszko (GKS, 88 min. za 2 żółte)

Pomorzanka:  Radosław Pachała (68. Kacper Laser), Paweł Kuklewicz (66. Konrad Małkiński), Adam Miszkiel, Maciej Szydłowski, Piotr Leszczyński, Grzegorz Twarowski, Andrzej Forencewicz (57. Marcin Żyliński), Artur Sawicki, Michał Frydrych (32. Jakub Grablun), Patryk Skorupski (68. Jakub Kowalewski)

 

Orlęta Czyżew - Dąb Dąbrowa Białostocka  4 : 2

Sokół 1946 Sokółka - KS Śniadowo  1 : 1

 

Tabela:

 

  1. Sparta Augustów 10  27 31:10
  2. KS Śniadowo 11  24 27:13
  3. Dąb Dąbrowa Białostocka 11  20 33:21
  4. Wigry II Suwałki 10  19 26:11
  5. Sokół Sokółka 11  19 22:18
  6. Rudnia Zabłudów 11  18 26:15
  7. UM Krynki  11  17 27:17
  8. Puszcza Hajnówka 10  16 21:19
  9. GKS Gródek 11  16 19:24
10. MKS Mielnik 10  16 19:16
11. Piast Białystok 11  14 17:26
12. Orlęta Czyżew 10  12 11:12
13. GKS Stawiski 11  10 24:31
14. Pomorzanka Sejny 10    7 18:27
15. Pogoń Łapy 11    4 13:35
16. Pasja Kleosin 11    1   9:48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaległy mecz z 10. kolejki, środa 27.10. g. 14:00

MKS Mielnik - Wigry II Suwałki 

 

Zestaw par 12. kolejki

Sobota, 30.10.

Dąb Dąbrowa Białostocka - Wigry II Suwałki  13:00 

Pogoń Łapy - Orlęta Czyżew  14:30

GKS Gródek - Sparta Augustów  14:45  

Rudnia Zabłudów - Pomorzanka Sejny  14:45 

Piast Białystok - Sokół 1946 Sokółka  18:30 

Niedziela, 31.10.

MKS Mielnik - Pasja Kleosin 13:00 

GKS Stawiski - Puszcza Hajnówka  13:00   

KS Śniadowo - UM Krynki  13:45  

 

Zaległy mecz z 6. kolejki 

Orlęta Czyżew – Sparta Augustów

 

A KLASA gr. I

 

Wyniki 9. kolejki, 

Sobota, 23.10.

Promień II Mońki - Polonia Raczki  2 : 3                                                 

Jastrząb Knyszyn - Kora Korycin  0 : 5

Niedziela, 24.10.                                                                                        

Grab Janówka - Wissa II Szczuczyn  0 : 7                                                

Pogranicze Kuźnica Białostocka - Verta Suwałki  1 : 3

Jasion Jasionówka - Sudovia Szudziałowo  - goście nie przyjechali

Warmia II Grajewo - Biebrza Goniądz przełożony na 11.11. godz. 12:00

Tabela:

 

1.

Polonia Raczki

9

25

28:11

2.

Kora Korycin

9

21

41:8

3.

Biebrza Goniądz

8

18

32:12

4.

Jastrząb Knyszyn

9

18

23:17

5.

Wissa II Szczuczyn

9

17

28:12

6.

Promień II Mońki

9

13

26:22

7.

Jasion Jasionówka

8

12

28:20

8.

Verta Suwałki

8

7

13:22

9.

Grab Janówka

9

7

14:34

10.

Warmia II Grajewo

8

7

10:11

11.

Sudovia Szudziałowo

8

2

7:33

12.

Pogranicze Kuźnica B-cka

8

0

1:49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zestaw par 10. kolejki,

Sobota, 30.10.

Polonia Raczki - Biebrza Goniądz 13:00

Kora Korycin - Grab Janówka 14:45

Niedziela, 31.10.

Verta Suwałki - Warmia II Grajewo 11:00

Sudovia Szudziałowo - Pogranicze Kuźnica Białostocka 13:00

Wissa II Szczuczyn - Jasion Jasionówka 13:00

Promień II Mońki - Jastrząb Knyszyn 13:00

 

Zestaw par 11. kolejki, 6-7.11.

Jastrząb Knyszyn - Polonia Raczki

Grab Janówka - Promień II Mońki

Jasion Jasionówka - Kora Korycin

Pogranicze Kuźnica Białostocka - Wissa II Szczuczyn

Warmia II Grajewo - Sudovia Szudziałowo

Biebrza Goniądz - Verta Suwałki

 

Zaległy mecz z 9. kolejki:

Czwartek, 11.11. godz. 12:00

Warmia II Grajewo - Biebrza Goniądz

Zaległy mecz z 4. kolejki,

poniedziałek 27.11. g. 13:00

Puszcza Hajnówka - Pomorzanka Sejny

 


udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.24.2022 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4937 4.5845
USD 0.00% 3.9592 4.0392
GBP 0.00% 5.3723 5.4809
CHF 0.00% 4.3445 4.4323
22.01.2022

Pracownik biurowy

Dodaj nowe ogoszenie