17.02.2023

Pałuska Kickboxing Night. Odliczamy dni do gali, jakiej jeszcze w Suwałkach nie było

Już w najbliższy piątek, 24 lutego o godz. 19:00 w największej w regionie hali widowiskowo-sportowej Suwałki Arena rozpocznie się Pałuska Kickboxing Night 5, na którą złoży się 10 profesjonalnych walk w formule K1 na najwyższym poziomie.

W ringu zobaczymy najlepszych w Polsce, na Litwie, a nawet w Europie zawodników, a każdy uczestnik będzie mógł porozmawiać i zrobić wspólne zdjęcie z wyjątkowym gościem specjalnym, którym będzie Robert Burneika.

Poprzednie edycji Pałuska Kickboxing Night, przeprowadzone przez organizatorów z Dominkiem Szczodruchem na czele jeszcze przed pandemiczna przerwą, zapełniały po brzegi halę OSiR. Tak duże zainteresowanie wynikało głównie z faktu, że większość fighterów stanowili zawodnicy miejscowi lub pochodzący z klubów regionu. Nie inaczej będzie i w najbliższy piątek w dużo wiekszej Suwałki Arenie. Obok utytułowanych kickbokserów suwalskich klubów, kibice oklaskiwać będą sportowców z Olsztyna, Warszawy oraz Litwy.

Bilety można kupować za pośrednictwem Biletyarena.pl. Wejściówek na najlepsze miejsca coraz mniej, radzimy się pospieszyć.

W walce nr1 zmierzą się Konrad Kamiński z Legia Fight Klub, złoty medalista i najlepszy zawodnik  Mistrzostw Polski K-1 w 2022 roku i Arturas Brizinskas, mistrz Litwy.

Potem  na ring wyjdą kobiety. Weronika Grochowska, mistrzyni i medalistka mistrzostw Polski, zawodniczka NINJA Academy Warszawa stoczy pojedynek z mistrzynią Litwy, Evelina Puidaite.

Kacper Zdancewicz z Kickboxing Panzer Suwałki, medalista Mistrzostw i Pucharu Polski powalczy z Pawłem Niedźwiedzkim, zawodnikiem Jinchuuriki Gym Olsztyn, uczestnikiem warszawskiej Grandy.

Alex Michałowski, kolejny podopieczny Dominika Szczodrucha, zawodnik suwalskiego klubu Panzer, mistrz i zdobywca Pucharu Warmii i Mazur spotka się z Piotrem Cybulskim z Jinchuuriki Gym Olsztyn, medalista mistrzostw i pucharu kraju Muay Thai.

Nie możemy się doczekać debiutu suwalskiego kulturysty Daniela Myszkowskiego, wielokrotnego mistrza Polski fitness, mistrza swiata Men’s Physique  Jego rywalem będzie Adrian Długokęcki, także kulturysta, mistrz Europy Men’s Physique.

Daniel Szych z Fight Gym Lublin, zawodnik federacji HFO, One to One oraz MCF Lublin powalczy z Janem Pelakiem z Jinchuuriki Gym Olsztyn, zdobywcą Pucharu Polski K1 i wicemistrzem Polski K1, medalista mistrzostw i pucharu kraju Muay Thay.

Bartosz Dołbień ze Sparty Gym – Warszawskiej Szkoły Walki, aktualny Mistrz Europy K1, czterokrotny mistrz Polski K1, zawodowy Międzynarodowy Mistrz Polski powalczy z Eigintasem Slekisem, mistrzem Litwy oraz mistrzem krajów nadbałtyckich w K1.

Kolejny reprezentant gospodarzy, Adrian Daniło z Kickboxing  Panzer Suwałki, zdobywca Pucharu Polski K1 zmiery się z Ignacym Gaikiem z Ninja Academy Warszawa, zwycięzcą European Kickboxing Challenge w 2021, srebrnym medalista Pucharu Polski w Kickboxingu

Najbardziej znany z suwalskich fighterów Damian „Bujak” Bujkowski z Berserkers MMA Team Suwałki, zawodnik transmitowanych przez sportowe kanały Polsatu gal MMA FEN, zmierzy się z Mateuszem „Arnim” Paskudą, zawodnikiem Babilon MMA i Federacji SCF, posiadaczem I dan w judo.

W walce wieczoru niezwykle wymagający, ambitny Patryk Szyszko, zawodnik i trener Kickboxing Panzer Suwałki, mistrz i zdobywca Pucharu Polski, po kilkukrotnej, starannej selekcji przeciwników, trafił na Piotra Stenkę z Rebelii Kartuzy, zdobywca Międzynarodowego Pucharu Polski.

Więcej szczegółów i ciekawostek dotyczących  niezwykle emocjonująco zapowiadającej się imprezy poznamy już w najbliższa niedzielę, 19 lutego o godz. 18:00 w sali Suwałki Areny podczas drugiej, otwartej także dla kibiców konferencji prasowej z udziałem organizatorów i bohaterów Pałuska Kickboxing Night 5.  

Wojciech Drażbaudostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
02.24.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
23.02.2024

Lakiernik

Dodaj nowe ogoszenie