23.11.2020

Pływanie. Medale zawodników MUKS Olimpijczyk Suwałki w Olsztynie

Trzynastu zawodników MUKS „Olimpijczyk" Suwałki rywalizowało w Olsztynie w IV Międzynarodowych Mistrzostwach Warmii i Mazur o Puchar Prezydenta Olsztyna.

Suwalczanie byli klasyfikowani  w kategorii OPEN  ze względu  na to, że pochodzą spoza okręgu warmińsko- mazurskiego. Pomimo rywalizacji ze starszymi rocznikami, troje zawodników wywalczyło medale.

Joanna Bobrowska (2006 r ) zdobyła brąz na dystansie 100 delfinem,  Julia Domoradzka (2007 r.) srebro na dystansie 200 m stylem grzbietowym, a Nikodem Szmajda (2006 r)  dwa brązowe medale na dystansie 200 m stylem grzbietowym i 200 m stylem zmiennym.

Pozostali zawodnicy w pięknym stylu poprawili swoje rekordy życiowe.

Źródło: MUKS Olimpijczyk Suwałki

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.22.2026 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2226 4.3080
USD 0.00% 3.6134 3.6864
GBP 0.00% 4.8314 4.9290
CHF 0.00% 4.5222 4.6136
Dodaj nowe ogoszenie